Toimetus 

Peatoimetaja Ott Karulin 682 90 76, ott@sirp.ee

Arhitektuuritoimetaja Elo Kiivet 682 9073 elo@sirp.ee

Arhitektuuritoimetaja Merle Karro-Kalberg lapsepuhkusel.

Esseistikatoimetaja Valle-Sten Maiste 682 9074, valle@sirp.ee

Filmitoimetaja Tristan Priimägi 682 9072, tristan@sirp.ee

Keeletoimetaja Aili Künstler 682 9075, aili@sirp.ee

Keeletoimetaja Ellen Arnover

Kirjandustoimetaja Pille-Riin Larm 682 9074, pilleriin@sirp.ee

Korrektor Tiina Kivikas 682 9075, tiinak@sirp.ee

Kujundaja Piia Ruber 682 9077, piia@sirp.ee

Kunstitoimetaja Reet Varblane 682 9073, reet@sirp.ee

Muusikatoimetaja Maria Mölder 682 9073, maria@sirp.ee

Teatritoimetaja Tambet Kaugema 682 9078, tambet.kaugema@sirp.ee

Tegevtoimetaja, teadus, reklaam, veeb Lea Larin 682 9070, lea@sirp.ee

 

Toimetuse aadress: Voorimehe 9, 10146 Tallinn

Honorare makstakse iga kuu II ja IV neljapäeval.

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming