Toimetus 

Peatoimetaja Ott Karulin 682 90 76, ott@sirp.ee

Arhitektuur Merle Karro-Kalberg 682 9073, merle@sirp.ee

Esseistika Valle-Sten Maiste 682 9074, valle@sirp.ee

Film Tristan Priimägi 682 9072, tristan@sirp.ee

Keeletoimetaja Aili Künstler 682 9075, aili@sirp.ee

Keeletoimetaja Ellen Arnover

Kirjandus Pille-Riin Larm 682 9074, pilleriin@sirp.ee

Korrektor Tiina Kivikas 682 9075, tiinak@sirp.ee

Kujundus Piia Ruber 682 9077, piia@sirp.ee

Kunst Reet Varblane 682 9073, reet@sirp.ee

Muusika Maria Mölder 682 9073, maria@sirp.ee

Teater Tambet Kaugema 682 9078, tambet.kaugema@sirp.ee

Tegevtoimetaja, teadus, reklaam, veeb Lea Larin 682 9070, lea@sirp.ee

Toimetuse aadress: Voorimehe 9, 10146 Tallinn

Honorari makstakse iga kuu II ja IV neljapäeval.

Leia veel huvitavat lugemist

TeaterMuusikaKino
Keel ja kirjandus
LR
Täheke
Õpetajate leht
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Vikerkaar