Rahvusvaheline tegevuskunstifestival ?Diverse Universe?

 

Kava: 1. V Paide keskväljakul kl 15 Non Grata; Ryan The Jackass Siegan-Smith (Inglismaa); kl 15.15 Ahn Hae Ryong (Lõuna-Korea); noortemajas kl 16 BBB Johannes Deimling, ?Headline, Trilogy in acted images, image 2? (Saksamaa); kl 16.30 Orion Maxted (Inglismaa); kl 17 Nancy Lupo (Prantsusmaa); linnusetornis kl 17.30 Kim Kang (Lõuna-Korea); kl 18 Kim Youn Hoan (Lõuna-Korea); linnusepargis kl 18.30 Alexis Bellavance & Sylvain Breton (Kanada); kl 19 SP-38, ?trash victim? (Prantsusmaa); linnusetornis kl 19.30 ?Estonia vs Quebec?; kl 23.30 ?Open Space Performunion? (Jessica Slote, New York), Im Malys (Prantsusmaa), Philip Brehse, Amy J. Clement, Pünktchen, Andreas Stadler, Michael Steger, Alex Weber), ?The People?. 2. V Tallinna Kunstihoone sissekäigu juures väljakul kl 17.45 Open Space Performunion (Philip Brehse, Im Malys, Pünktchen/Marlene Dietrich, Saksamaa), ?The investigation of the flesh, the teeth, the functioning of the senses and the organs, the mirror, idiotic vanity, grace and humility in the face of aging?; kl 18 Ryan The Jackass Siegan-Smith (Inglismaa); näitusel ?Homo grandis natu? kl 18 BBB Johannes Deimling (Saksamaa), ?Headline, Trilogy in acted images, image 3?; kl 18.30 FLÜ, ?Ladies and Gentelmen, the Heroes Shall Take the Stage!?; kl 18.45 Nancy Lupo (Prantsusmaa); kl 19 Kim Youn Hoan, Kim Kang (Lõuna-Korea); kl 19.15 Orion Maxted (Inglismaa); kl 19.30 Amy Klement (Ameerika Ühendriigid); kl 19.45 Yellow Wolfman; kl 20 Alexis Bellavance & Sylvain Breton (Kanada); kl 20.15 SP-38 (Prantsusmaa), ?trash victim?.

3. ? 5. V Pärnus Non Gratas iga päev kella 11 ? 15 ja 16 ? 20 Open Space Performunion (Saksamaa), ?There is no more Firmament?; Tartu Tudengiteatris elava teatri õpituba. Vt http://www.ut.ee/teater/.

3. V kl 12 Alfredo Sciuto (Itaalia) performance?i õpituba; kl 18 Kim Kang & Kim Youn Hoan, ?OASIS project?; Ahn Hae Ryong (Lõuna-Korea).

4. V kl 12 Alfredo Sciuto (Itaalia) performance?i õpituba; kl 18 Karin Kamper & Dirk Souzies (Saksamaa), ?Resist. A Dream of Living by the Living Theatre?; Shaldon Roshlia, ?Signals through the flames?.

5. V kl 12 Roddy Hunter (Inglismaa), ?Untitled Reconstruction?; Artur Tajber (Poola), ?Articulation?; Non Grata videoprogramm; kl 15 seminar ?Kunstiharidus ja performance?; kl 17 dr Martinsoni näituse ?Silmaravi? avamine Endla teatris.

6. V Tartu Sadamateatris kl 18 ? 22 Ahn Hae Ryongi (Lõuna-Korea) videoinstallatsioon (fuajees); kl 18 ? 20 Alexis Bellavance & Sylvain Breton (Kanada); lk 19 Amy Clement (Ameerika Ühendriigid); kl 19.15 Open Space Performunion, ?No more firmament? (Saksamaa); kl 19.45 Joan Casellas (Hispaania); kl 20.15 grupp Rubens, ?Lot For Sale?; kl 20.30 Orion Maxted (Inglismaa); kl 20.45 Kim Kang, Kim Youn Hoan (Lõuna-Korea); kl 21 Yellow Wolfman; kl 21.15 Ryan The Jackass Siegan-Smith (Inglismaa); kl 21.30 Nancy Lupo (Prantsusmaa).

7. V Helsingi Kaablitehases: Rubens, ?Lot for Sale?; SP-38, ?trash victim? (Prantsusmaa); Maritatsi, ?Division II?; Open Space Performunion (Saksamaa); Nancy Lupo (Prantsusmaa); Kim Kang, (Lõuna-Korea); Kim Youn Hoan (Lõuna-Korea); Ahn Hae Ryong (Lõuna-Korea), Alexis Bellavance & Sylvain Breton (Kanada); Yellow Wolfman; Non Grata; Orion Maxted (Inglismaa); Joan Casellas (Hispaania); Ryan The Jackass Siegan-Smith (Inglismaa).

8. V Lahtis SP-38, ?trash victim? (Prantsusmaa); Rubens; Open Space Performunion (Saksamaa); Nancy Lupo (Prantsusmaa); Kim Kang (Lõuna-Korea); Kim Youn Hoan (Lõuna-Korea); Ahn Hae Ryong (Lõuna-Korea); Alexis Bellavance & Sylvain Breton (Kanada); Yellow Wolfman; Non Grata; Orion Maxted (Inglismaa); Joan Casellas (Hispaania); Ryan The Jackass Siegan-Smith (Inglismaa).

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming