Eesti kultuurkapitali sihtkapitalide uus koosseis koos esitajatega

 

Kirjanduse sihtkapital Indrek Hirv – SA Kirjanike Kodu

Ilona Kivirähk – Eesti Lastekirjanduse

Teabekeskus

Janika Kronberg – Eesti Kirjanike Liit

Krista Ojasaar (kirjandusnõunik) –

SA Kultuurileht

Sirje Olesk – Eesti Kirjanduse Selts

Signe Siim – Eesti Kirjastuste Liit

Mart Velsker – Eesti Kirjanike Liit

 

Helikunsti sihtkapital

Olav Ehala – Eesti Muusikanõukogu,

Eesti Heliloojate Liit

Marko Lõhmus (muusikanõunik) – Eesti Muusikanõukogu, Pärnu Filharmoonia, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Eesti Heliloojate Liit

Neeme Punder – TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, Viljandi Vabamuusika Festival,

Eesti Kontsert

Tanel Ruben – Eesti Jazziliit

Aarne Saluveer – Eesti Muusikanõukogu

Toomas Siitan – Eesti Muusikanõukogu,

Eesti Heliloojate Liit

Aare Tammesalu – Eesti Interpreetide Liit,

Rahvusvaheline Artur Kapi Ühing

 

Kujutava ja rakenduskunsti sihtkapital

Pille Kivihall – Eesti Kunstnike Liit

Katrin Kivimaa – Eesti Kunstiakadeemia

Reet Mark – Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus

Marko Mäetamm – Eesti Kunstiakadeemia

Helene Tedre (kunstinõunik) – Eesti Kunstimuuseum

Kersti Tiik – Eesti Kunstimuuseum

Urmas Viik – Eesti Kunstnike Liit

 

Arhitektuuri sihtkapital

Liina Jänes – Eesti Arhitektuurimuuseum

Markus Kaasik – Eesti Kunstiakadeemia

Marika Lõoke – Eesti Arhitektuurimuuseum

Laila Põdra (arhitektuurinõunik) – Eesti Arhitektide Liit

Mait Summatavet – Eesti Sisearhitektide Liit, Eesti Arhitektuurimuuseum,

Eesti Disainerite Liit

Fredi-Armand Tomps – Eesti Arhitektide Liit

Tõnis Vellama – Eesti Disainerite Liit

 

Näitekunsti sihtkapital

Liina Jääts – Eesti Teatriliit,

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Kalju Komissarov – Eesti Teatriliit,

Eesti Etendusasutuste Liit

Kersti Kreismann – Eesti Teatriliit

Tõnu Lensment (teatrinõunik) – Eesti Lavastajate Liit, Eesti Teatriliit

Kaarel Oja – Eesti Etendusasutuste Liit

Anu Ruusmaa – Teater Vanemuine, Sõltumatu Tantsu Ühendus, Tantsuteater Zick,

Eesti Teatriliit, SA Fine5

Indrek Sammul – Eesti Teatriliit,

Eesti Etendusasutuste Liit

 

Audiovisuaalse kunsti sihtkapital

Anneli Ahven – Eesti Filmitootjate Liit,

Film Audio OÜ, Exitfilm OÜ, Eesti Kinoliit

Kristiina Davidjants – Tallinnfilm AS

Rein Karemäe – Eesti Kinoliit

Endel Koplimets – Baltic Event OÜ

Annika Koppel – Eesti Filmiajakirjanike Ühing, Tallinnfilm AS

Ülo Pikkov – Eesti Animatsiooni Liit,

Eesti Joonisfilm, Nukufilm OÜ, Eesti Kinoliit

Ilmar Raag – Tallinnfilm AS

 

Rahvakultuuri sihtkapital

Angela Arraste – Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA

Toomas Lõhmuste – Teoteater,

Eesti Harrastusteatrite Liit

Marju Reismaa (kultuuriväärtuste osakonna peaspetsialist) – Eesti Muuseumiühing

Celia Roose – Eesti Pärimusmuusika Keskus, Võru Instituut, Tartumaa Rahvakultuuri

Keskselts

Liivi Soova – Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit

Ülle Välimäe – Eesti Rahvamajade Ühing,

Türi Kultuuriseltsing

Ene Üleoja – Eesti Koorijuhtide Liit,

Eesti Segakooride Liit, Eesti Kammerkooride Liit, Eesti Kooriühing, Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA, Eesti Naislaulu Selts, Eesti Meestelaulu Selts, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia,

Eesti Muusikaõpetajate Liit

 

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming