Pille Lille Muusikute Fondi kontserdid augustis

Pille Lille Muusikute Fond

PLMF (Pille Lille Muusikute Fond) esitleb: Piletid Piletilevis, Statoilis ja tund enne algust kohapeal Info: www.plmf.ee, tel. 53 302993 EIVERE KLAVERIFESTIVAL 2.- 4. august 2013. a.Eivere mõisas Paide lähedal

Piletid 10.- (täis) ja 7.- (üli)õpilane / pensionär
Kuni 1.08  8.- ja 5.-

2.08 kell 19.00
Age Juurikas
Kavas: Albeniz, Mussorgski

3.08 kell 19.00
Izumi Tateno (Jaapan)
Kavas: Magnusson,  Montsalvatge, Tiensuu,  Sisask
4.08 kell 15.00
Galakontsert
Izumi Tateno (Jaapan)
Age Juurikas
Kristi Kapten
Marko Martin
kavas: Chopin, Debussy, Liszt  jt.

„Kammermuusika Raekojas“
7.august  kell 19.00
Tallinna Raekoda
Irina Zahharenkova (klaver)
Kavas: Mozart, Enescu, Debussy
(10.- ja 8.-)

„Klassikalise muusika kolmapäevad Tallinna Loomaaias”
Loomaaia Triiphoones
7.08 kell 20.00
Kitarriduo
Jelena Ossipova
Daniel Julle
Kavas: Carulli, Cardoso, Paco de Lucia jt.
(Sissepääs loomaaia piletiga, kassa avatud kuni 19.00)

Tenso Euroopa Kammerkoor
10. august kell 17.30
Tallinna Oleviste kirik
Kavas: Bach , Pärt, Ligeti jt.
Vaba sissepääs

„Obsession“
Sarjas“Meistrite Akadeemia“
12. august kell 18.00
Niguliste Antoniuse kabelis
Kristina Kriit (viiul)
Malle Maltis (live-elektroonika)
Kavas: Ysaye, Maltis, Boulez
(10.- ja 6.- (üli)õpilasele/pensionärile ja grupile al. 20 inimest)

 „Kammermuusika Raekojas“
14.august kell 19.00
Tallinna Raekoda
Andreas Lend (tšello)
Marko Martin (klaver)
kavas: Karindi, Bruch, Debussy, Franck
(10.- ja 8.-)

„Klassikalise muusika kolmapäevad Tallinna Loomaaias”
Loomaaia Triiphoones
14.08 kell 20.00
Rapla suvekooli andekamate keelpilliõpilaste kvartett:
Johannes Põlda (viiul, Sibeliuse Akadeemia)
Aleksandra Ilves (viiul, EMTA)
Aleksandr Dubitsa (vioola, G. O. nim. Muusikakool)
Silvia Kraus (tšello, EMTA)
kavas: Mozarti ja Haydni kvartetid
(Sissepääs loomaaia piletiga, kassa avatud kuni 19.00)

„Nissi Suvemuusika“
17. august kell 19.00
Riisipere Kultuurimaja
Alla Popova (sopran)
Riina Pikani (klaver)
Kavas: Haydn, Rossini, Mozart jt.
(Piletid 3.- ja 2.- ,müügil kohapeal)

„Klassikalise muusika kolmapäevad Tallinna Loomaaias”
Loomaaia Triiphoones
21.08 kell 20.00
Sigrid Kuulmann (viiul)
Andreas Lend (tšello)
Kavas:  Beethoven, Rahmaninov, Halvorsen, Kodaly, jt.
(Sissepääs loomaaia piletiga, kassa avatud kuni 19.00)

IX TALLINNA KAMMERMUUSIKA FESTIVAL 21.- 29. august 2013

Müügil Piletilevis, Statoilis ja tund enne algust kohapeal
Piletid: 8.- täis, 5.- (üli)õpilane / pensionär.
21. august
kell 15.00 muusikakoolide õpilaste vaba sissepääsuga kontsert Rootsi-Mihkli kirikus
kell 19.00 Tallinna Raekoda
Oksana Sinkova (flööt), Petr Nouzovský (tšello, Tšehhi),
Miriam Rodriguez Brullova (kitarr, Slovakkia), Irina Zahharenkova (klaver)
Kavas: Schubert, Franck, Martinu, Gnattali
22. august
kell 15.00 muusikakoolide õpilaste vaba sissepääsuga kontsert Rootsi-Mihkli kirikus
kell 19.00 Jaani kirik
Uus ja innovaatiline Eesti noorte LAB-orkester
Festivali Akadeemia dirigendid Eestist, Inglismaalt, USA’st ja Austraaliast,
juhendaja Jonathan Brett (Inglismaa)
23. august
kell 19.00 Hopneri Maja
Tikhon Lukyanenko (viiul, Venemaa), Johanna Vahermägi (vioola),
Andreas Lend (tšello), Age Juurikas (klaver)
Kavas: Beethoven jt.
24. august
kell 19.00 Tallinna Raekoda
LUTOSLAWSKI 100
Irina Zahharenkova (klaver) ja Barock Quartet (Poola):
Wojciech Kołaczyk (viiul), Dariusz Groblewski (viiul),
Zbigniew Szczęch (vioola), Michał Litwa (tšello)
Kavas: Lutoslawski, Bacewicz
25. august
kell 19.00 Rootsi-Mihkli kirik
Rene Soom (bariton, RO), Sigrid Kuulmann (viiul),
Marko Martin (klaver), Tiia Tenno (orel)

26. august
kell 19.00 Hopneri Maja
Henry-David Varema ja Tšaikovski Keelpillikvartett:
Daniel Garlitsky (Venemaa), Eva Bindere (Läti),
David Abrahamyan (Armeenia), Ingrid Schoenlaub (Prantsusmaa)
Kavas: Brahms, Glazunov
27. august
kell 19.00 Tallinna Raekoda
Arete Teemets (sopran), Henry-David Varema (tšello),
Agata Igras-Sawicka (flööt, Poola),
Kama Grott (oboe, Poola), Ralf Taal (klaver)
28. august
kell 19.00 Rootsi-Mihkli kirik

NOORED TALENDID
Danae Taamal (viiul), Marten Altrov (klarnet),
Maksim Štšura (klaver), Edgar Cardoso (klaver, Portugal)
kavas: Pereira, Vargas, Kapustin, Pärt jt.
29. august
kell 18.00 Tallinna Jaani kirik
BRITTEN 100
CAMERATA NORDICA (keelpilliorkester, Rootsi)
Oksana Sinkova (flööt)
Kavas: Ph. E. Bach, Britten, Wolton jt.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming