Toimetus ja kontakt

Sirp

INFOTELEFON 682 9070

FAKS 682 9071

TOIMETAJAD 564 50 108564 50 108

Peatoimetaja Ott Karulin 682 90 76682 90 76, ott@sirp.ee

Arhitektuur Veronika Valk 682 9073 veronika@sirp.ee

Esseistika Valle-Sten Maiste 682 9074, valle@sirp.ee

Film Tristan Priimägi 682 9072, tristan@sirp.ee

Keeletoimetaja Aili Künstler 682 9075, aili@sirp.ee

Keeletoimetaja (teadus) Ellen Arnover

Kirjandus Pille-Riin Larm 682 9074, pilleriin@sirp.ee

Korrektor Tiina Kivikas 682 9075, tiinak@sirp.ee

Kujundus Piia Ruber 682 9077, piia@sirp.ee

Kunst Reet Varblane 682 9073, reet@sirp.ee

Muusika Tiina Mattisen 682 9073, tiina@sirp.ee

Teater Tambet Kaugema 682 9079, tambet.kaugema@sirp.ee

Tegevtoimetaja, teadus Lea Larin 682 9070, lea@sirp.ee

Toimetuse aadress ja postiaadress,

Voorimehe 9, 10146 Tallinn

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming