Toimetus 

Peatoimetaja Kaarel Tarand 56 804 453, kaarel@sirp.ee
Arhitektuuritoimetaja Merle Karro-Kalberg, merle@sirp.ee
Esseistikatoimetaja Valle-Sten Maiste, valle@sirp.ee
Filmitoimetaja Tristan Priimägi, tristan@sirp.ee
Keeletoimetaja Aili Künstler, aili@sirp.ee
Keeletoimetaja Ellen Arnover, ellen@sirp.ee
Kirjandustoimetaja Pille-Riin Larm, pilleriin@sirp.ee
Korrektor Tiina Kivikas, tiinak@sirp.ee
Kujundaja Piia Ruber, piia@sirp.ee
Kunstitoimetaja Reet Varblane, reet@sirp.ee
Muusikatoimetaja Maria Mölder, maria@sirp.ee
Teatritoimetaja Tambet Kaugema, tambet.kaugema@sirp.ee
Tegevtoimetaja, teadus, reklaam, veeb Lea Larin lea@sirp.ee

Toimetuse aadress: Voorimehe 9, 10146 Tallinn

Keerulised ajad on meid paiksest telefonivõrgust lahti sidunud, mistõttu parim ja ainutöötav viis toimetajatega suhtlemiseks on e-kirjavahetus.

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht