Eesti Arhitektide Liit kuulutas välja 2014.a. aastanäituse kuraatorivõistluse

Aastanäituse kuraatori ülesanne on püstitada päevakohane teema ning koondada arhitektid, et mõtiskleda üheskoos homse ruumi üle ja visualiseerida seda. Aastanäitusel eksponeeritakse uudisloomet, st kuni kümmet uut maketti või installatsiooni kuraatori esitatud teemal. Näitusel osaleja peab oma näitusetööd ise valmis tegema.

EALi aastanäituse kuraatorivõistlusel võivad osaleda kogu arhitektuurivaldkonna esindajad, korraldajate eesmärk on laiendada arhitektidele antavate teemapüstituste skaalat. Kuraatorivõistlusel on osalema oodatud arhitektid, kuraatorid ja arhitektuuriteoreetikud jt.

Aastanäitus avatakse 20. oktoobril 2014 Disaini- ja Arhitektuurigaleriis (Pärnu mnt 6, Tallinn) ja see jääb avatuks sama aasta 2. novembrini. Aastanäitusega kaasneb kuraatori koostatud kakskeelne kataloog ja tutvustav vestlusõhtu.

Võistlustööd tuleb esitada hiljemalt 4. märtsil, 2014 kella 16.00-ks EALi kontorisse Tallinnas Lai 31.

Esimese koha preemia on 1000 eurot ja õigus kureerida aastanäitust. Kahe äramärgitud töö preemia on à 500 eurot. Need rahalised preemiad makstakse välja otsestipendiumina Eesti Kultuurkapitalilt.

Võistlustingimused on allalaetavad EAL kodulehelt www.arhliit.ee

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht