“4 kooli fest” Türil

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Eesti Rütmimuusika Hariduse Liit korraldab esmakordselt muusikakoolide ühisürituse “4 KOOLI FEST”. Sündmus toob kokku Otsa ja Elleri muusikakooli kooli õpilased ning TÜ VKA rütmimuusika ja EMTA jazzoisakonna tudengid. Ettevõtmine ühendab nii töötube õpilastele, avalikku paneelarutelu mainekate muusikute osalusel ja ühist kontserti.

“4 KOOLI FEST” viiakse 26.-27. oktoobril läbi Türi Kultuurikeskuses. Õpilasi ootavad mõlemal hommikul mitmesugused töötoad. Paneelarutelul vestleb Andre Maaker b Vaiko Epliku, Erki Pärnoja (Ewert and the Two Dragons) ja Heiko Leesmentiga (Sybil Vane). Õhtune ühiskontsert on suunatud kõigile huvilistele ning on tasuta!

ERHL on “4 KOOLI FEST” algatanud eesmärgiga tihendada nelja suurema muusikakooli õpipurite ja õpetajate suhtlemist ning pakkuda põnevaid õppevõimalusi ja praktikat tavapärasest koolikeskkonnast eemal. Peakorraldaja Virgo Sillamaa: “Türi on sobiv paik esiteks geograafiliselt – kõigil osalejatel on sama pikk maa tulla. Ning teiseks on Türi Kultuurikeskus tehniliselt väga hästi valmis sedalaadi sündmusi võõrustama: professionaalselt sisustatud helistuudio ning kõigi võimalustega saalid ja muud ruumid võimaldavad igakülgset tegevust.” Samuti peab Sillamaa oluliseks pakkuda õpilastele võimalusi oma bände ning muusikat esitleda teiste koolide õpilastele, õpetajatele ning ka tegevmuusikutele, kes spetsiaalselt kohal viibivad. “Võimalusi mängida oma muusikat Raul Söödile, Erki Pärnojale, Vaiko Eplikule, Sirje Medellile ja teistele ei avane just tihti”.

Rohkem infot:
https://www.facebook.com/pages/4-kooli-fest/737744032939725

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht