Aasta parima keeleteo kandidaate saab veel esitada

Haridus- ja Teadusministeerium on kuulutanud välja konkursi 2014. aasta parima keeleteo selgitamiseks, kandidaate saab esitada 18. jaanuarini. Aasta keeleteokonkursi eesmärk on tunnustada tegusid, mis tõstavad eesti keele tuntust ja mainet, väärtustavad eesti keele õpetamist, õppimist ja oskamist, soodustavad eesti keele kasutamist ja staatuse kindlustamist ning edendavad eesti keele talletamist ja uurimist.

Aasta parima keeleteo kandidaate saab esitada ministeeriumi kodulehel www.hm.ee/keeletegu2014, e-postiaadressil keeletegu@hm.ee või posti teel aadressil Haridus- ja Teadusministeerium, Munga 18, Tartu 50088, märksõna „Keeletegu“. Kandidaatide esitamisel e-posti või posti teel tuleb järgida ministeeriumi kodulehel olevat esitusvormi ja teatada:

keeleteo nimetus; keeleteo tegija/tegijad ja tema/nende kontaktandmed; töö rühma puhul juhi ja liikmete nimed ning juhi kontaktandmed; keeleteo kirjeldus seostatuna konkursi eesmärgiga (500-1000 tähemärki); esitaja nimi, e-postiaadress ja/või telefoninumber.

Vt ka statuuti ja keeleteo varasemate aastate laureaate: https://www.hm.ee/et/uudised/konkursid-ja-preemiad

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht