Alustab Tallinna Keskraamatukogu täiskasvanute lugemisprogramm „Raamatuga kevadesse“

Sirp

Reedel, 19. oktoobril saab alguse maikuuni kestev Tallinna Keskraamatukogu täiskasvanute lugemisprogramm „Raamatuga kevadesse“, mis aitab sisustada pikad õhtud hea raamatu seltsis.

Väärtkirjandust  propageeriv lugemisprogramm on pühendatud A. H. Tammsaare 135. sünniaastapäevale ning põhineb kirjaniku sõnadel: „Mälestus on lüli meie ja igaviku vahel“. Sellest juhtmõttest lähtuvalt koostasid Tallinna Keskraamatukogu töötajad nimekirja 50 raamatust, mis on kirjutatud erinevates žanrides, erinevatel aegadel ja erinevates maades.

Programmis osalejad saavad raamatukoguhoidjalt lugemispassi ja iga raamatu jaoks tagasiside lehe. Täidetud tagasiside lehe eest saab raamatukoguhoidjalt lugemispassi templi. Vähemalt 20 templiga lugemisprogrammi pass tagab sissepääsu 25. mail 2012. a Tallinna Keskraamatukogus toimuvale lõpuüritusele. Lugejatelt laekunud tagasiside lehtede huvitavamad lugemissoovitused ja sisukamad kommentaarid avaldatakse Tallinna Keskraamatukogu veebilehel. Kord kuus loositakse kõigi osalejatele vahel välja autogrammiga eesti kirjanike uudisteoseid. 

Programmi täpsem tutvustus koos raamatuvalikuga on Tallinna Keskraamatukogu veebilehel aadressil www.keskraamatukogu.ee.

Tõlkija Krista Kaer julgustab programmis osalema: „Iga uus raamat tähendab uut maailma – selles nimekirjas on ootel viiskümmend paeluvat maailma, mis ootavad avastamist“. Isegi ühe raamatu lugemine sellest nimekirjast on sügav kummardus kirjasõnale.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht