Doris Kareva, Allan Vainola, Maria Lee ja Hea Elu tuuril!

Mirko Miilits

Doris Kareva, Allan Vainola, Maria Lee ja Jürgen Rooste kingivad lastekodudele raamatuid. 12.-20. detsembril leiab neljas linnas aset luulet ja muusikat koondav heategevusliku suunitlusega kontsertsari “Ilu pärast”. Ürituse raames esitavad tuntud ja armastatud eesti luuletajad ning muusikud oma loomingut. Ürituse toel kingitakse Väikemõisa ja Tilsi lastekodu lastele muinasjuturaamatud, mille üleandmine toimub 2009. aasta jaanuaris. Kontsertsarja idee autori Kätlin Vainola sõnul võib muinasjuturaamat olla sõbraks, nõuandjaks, trööstijaks ja rõõmustajaks. Raamatuga saab olla omaette, eraldi ja samas üldse mitte üksi. Lapsepõlves loetud muinasjutud saadavad meid kogu elu.

 

„Ilu pärast” eesmärgiks on pakkuda jõuluperioodil head kodumaist originaalloomingut ning tavapärasest kommertskontserdist sügavamat ja
emotsionaalsemat elamust. 

Üritustel astuvad üles luuletajad Doris Kareva, Maria Lee ja Jürgen Rooste bändiga Hea Elu. Muusikalist poolt kujundab Allan Vainola koos ansambliga Unenäopüüdjad.

Kontserdid toimuvad:
12.XII 2008 – Tallinn, Kanuti Gildi SAAL
13.XII 2008 – Pärnu Kunstide maja
18.XII.2008 – Viljandi Kultuurikeskus
20.XII 2008 – Tartu Genialistide klubi

Pileti hind 75.-, kohapeal 100.-,Tallinnas pileti hind 125.- ja kohapeal 125.-.
Kõik kontserdid algavad kell 19.00 ja sissepääs avatakse 1 tund enne algust.


“Ilu pärast” toetavad Hasartmängumaksu Nõukogu ja Tallinna Spordi- ja Noorsooamet. Raamatuid aitavad muretseda Kirjastus Koolibri, Kirjastus Ilo, Varrak ja Raamat24.ee.

Lisainfot ürituse kohta saab aadressidelt: http://piletilevi.ee/est/piletid/muusika/muu/?productID=12494 ja www.kulundpea.ee/iluparast .

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht