Eesti Arhitektide Liit kuulutab välja konkursi Noor Arhitekt 2013-2014 leidmiseks

Tänasest algab konkurss Noor Arhitekt 2013-2014. Konkursi võitjat premeerib Heldur Meerits reisitšekiga 4500 euro väärtuses, millega saab Go Travel reisibüroo kaudu suunduda vabalt valitud sihtkohtadesse üle maailma.

Noore Arhitekti konkurss toimub tänavu kuuendat korda. Tiitlisaaja valitakse kuni 40-aastaste Eestis elavate ja töötavate EALi või selle noortesektsiooni kuuluvate arhitektide või kollektiivide seast, kes on silmapaistvalt tegutsenud arhitektuurivaldkonnas, saavutanud innovaatilisi tulemusi või kelle looming on oluliselt kaasa aidanud Eesti või meie arhitektuuri tutvustamisele maailmas. Lisaks realiseeritud ehitustele kuuluvad hindamisele ka näitusetegevus, arhitektuurialased kirjutised, uuenduslikud projektid, õppe- ja teadustöö läbiviimine ning silmapaistev valdkonna kajastamine meedias.

Noore Arhitekti preemia 2013-3014 žüriisse kuuluvad arhitektuuriajakirja A10 peatoimetaja Indira van’t Klooster, arhitekt Tõnu Laigu, arhitekt ja NAP 2012 laureaat Veronika Valk ning ettevõtjad Heldur Meerits ja Aivar Tuulberg. Noore Arhitekti 2013-2014 kuulutab president Toomas Hendrik Ilves välja pidulikul galal 12. veebruaril 2015.

Täpne kandidaatide esitamise statuut ja eelmiste võitjate tööd asuvad EAL kodulehel aadressil http://nap.arhliit.ee/. Ettepanekud preemia kandidaatide kohta, koos põhjendusega, palume saata 19. detsembriks 2014 aadressile info@arhliit.ee või tuua EALi büroosse, Põhja pst 27 A, Tallinn.

 

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht