Kultuurikatla Aia ideekonkursi parimad on selgunud

Kultuurikatla Aia suveprogrammi ideekonkursile laekus kokku 13 põnevat ideed, mille puhul žürii kiitis  läbimõeldud lahendusi ning sobivust aiaruumi. Enim tõsteti esile projekte Conference of the Birds in Estonia, Friends Fun & Fire, Keskkonnadisaini labor, Kultuurivint, MAVI Keraamikatöökoda, NoStudio, Shanti suvetelk ning VAIKUS.

 
Projekti Conference of the Birds in Estonia eesmärgiks on anda võimalus Eesti teatri- ning psühholoogiahuvilistele osaleda rahvusvahelisel labürintteatri koolitusel ja  etendusel. Projektiga Friends Fun & Fire saabuvad Kultuurikatla Aeda tulekooli lõpetanud tuletantsijad, kes täidavad kord nädalas aiaruumi asjaarmastajate ja valgusega, et koos trikke teha ja õppida. Keskkonnadisaini labori tegijad soovivad kunstilaagrite abil 7-12 aastastes lastes arendada loomingulisust, terviklikku mõtlemist ning kunsti tegemist vanadest ja taaskasutatud asjadest. Projekti Kultuurivint eestvedajate soov on Kultuurikatla Aias alustada tänavapinksi ürituste sarjaga ning MAVI Keraamikatöökoda soovib aiaruumi tuua savi ehk avada meisterdamiseks keraamikatöökoja. Shanti suvetelgis pööratakse tähelepanu tervisele ja aja nautimisele, et mõnusas õhkkonnas keskenduda liikumisele, muusikale ja vestlustele elust ja olemisest. Projekt VAIKUS on teatrieksperiment, kus laval ühendatakse tants, sõna, muusika, valgus, tsirkus ja sõpruskond.

Žürii koosseisu kuulusid Herkko Labi, Anders Härm, Lennart Sundja, Helen Tammemäe, Stella Soomlais, Peter Murdmaa ja Tiia Sippol ning Kultuurikatlast Evelyn Sepp, Helis Heiter, Dagmar Kase, Mihkel Salm, Kristiina Kütt ja Aivar Tõnso.

Kultuurikatla Aed on Kalamajas, Põhja pst 35 aadressil asuv kogukonna aed, mis avab väravad ning kohvik Kanala uksed suvehooajaks juba mai kuus.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht