Kultuuriministeerium ootab taotlusi muusikavaldkonna toetusprogrammi

Kultuuriministeerium kuulutab rahvusvahelisel muusikapäeval välja "Muusikavaldkonna toetusprogrammi" 2014. aasta taotlusvooru. Taotluste esitamise tähtaeg on 1. november 2013.

Programmist toetatakse eraõiguslikke muusikakollektiive regulaarse kontserdihooaja läbiviimisel. Samuti toetatakse eraõiguslikke kontserdikorraldajaid, kui korraldaja viib ellu vähemalt 15 kontserti aastas, mis jagunevad kalendriaastas vähemalt seitsmele kuule. Ühtlasi saab taotleda toetust muusikafestivalide korraldamiseks Eestis, kui projekti kogueelarve ületab 25 000 eurot.

Programmi eesmärk on tagada eesti professionaalse helikunsti jaoks oluliste muusikakollektiivide ja -festivalide järjepidevus ja areng, avardada Eesti interpreetide ja heliloojate võimalusi oma loomingu tutvustamisel ning tagada elanikkonnale parem juurdepääs professionaalsetele muusikasündmustele. Programmi sihiks on ka suurendada eesti muusikute kaasatust kontserdikorraldajate omaproduktsiooniks ja edendada professionaalse kontserdikorralduse arengut kogu Eestis.

Kultuuriministeerium kavandab 2014. aasta eelarvest “Muusikavaldkonna toetusprogrammile” ligi 800 000 eurot.

http://www.kul.ee/index.php?path=0x2x59x72x1958

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht