SIRP ON AVALDANUD ENN KUNILA JA KONRAD MÄGI SIHTASUTUSE KOHTA EBAÕIGEID ANDMEID

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

SIRP ON AVALDANUD ENN KUNILA JA KONRAD MÄGI SIHTASUTUSE KOHTA EBAÕIGEID ANDMEID. Avaldatud ebaõiged väited on järgmised:

– 18. I 2019 Sirbis ilmunud intervjuus „Pealelend – Maria-Kristiina Soomre, kultuuriministeeriumi kunstinõunik“ on avaldatud tõele mittevastav väide, et Konrad Mägi Sihtasutus põhineb Enn Kunila kunstikogul ja riik toetab eraisiku kunstikogu toimimist. Konrad Mägi Sihtasutus ei ole loodud Enn Kunila kunstikogu põhjal ega selle toetamiseks, vaid selle eesmärgiks on Konrad Mägi elu, loomingu ja pärandi avalikes huvides tutvustamine ja jäädvustamine Eestis ja välismaal. Sihtasutus ei ole loodud ühegi erakogu toetamiseks, vaid on laiapõhjaline ja otsib koostööd kõigiga, kes on huvitatud Mägi loomingu tutvustamisest Eestis ja välismaal.

– 1. I 2019 Sirbis ilmunud intervjuus „Loodetavasti on Sihtasutus Konrad Mägi esimene pääsuke“ on avaldatud tõele mittevastav väide, et Konrad Mägi Sihtasutuse nõukogu liikmed on Enn Kunila, Sirje Helme, Maria-Kristiina Soomre ja Eero Epner. Eero Epner ei ole sihtasutuse nõukogu liige, vaid juhatuse liige.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht