Tere tulemast, eestikeelsed teadusartiklid!

Margit Langemets, ERÜ juhatuse esimees

ERÜ väljaanne Eesti Rakenduslingvistika Ühingu aastaraamat / Estonian Papers in Applied Linguistics on 2008. aastast refereeritud ja indekseeritud Thomson Reutersi ehk nn ISI-andmebaasides. Eesti teaduse infosüsteemi ETIS publikatsioonide klassifikatsioonis vastab ERÜ aastaraamat alates neljandast köitest (ilmus 2008) tasemele  1.1. (artiklid, mis on kajastatud Thomson Reuters Web of Science andmebaasis ja/või Euroopa Teadusfondi humanitaarteaduste loendi ERIH (European Reference Index of the Humanities) kategoorias A ja B.) Ajakirja tiitellehele lisanduvad märked järgmiste andmebaaside kohta: ISI: Social Sciences Citation Index, ISI: Arts & Humanities Citation  Index.

Share this...
Share on Facebook
Facebook

Praegu võib aastaraamatut näha ISI loendis (vt http://scientific. thomsonreuters.com/cgi-bin/jrnlst/ jlresults.cgi?PC=H&Word=Eesti), pärast vastastikuste toimingute täitmist on see elektrooniliselt kättesaadav samal viisil nagu kõik teised ISI ajakirjad.

Tere tulemast, eestikeelsed teadusartiklid!  Ajakirja toimetus, kes on kogu aeg aktsepteerinud eestikeelseid artikleid, on uhke selle üle, et on suutnud põhjendada ja kaitsta eestikeelsete teadusartiklite olulisust ja väärtust. Mis siis, et ringiga, n-ö Ameerika kaudu. Peale eesti keele avaldatakse kogumikus kaastöid ka inglise, saksa ja vene keeles, sel juhul on lisatud eestikeelne resümee. 

Viimati on ilmunud Eesti Rakenduslingvistika Ühingu aastaraamat 4 / Estonian Papers in Applied Linguistics 4. Toimetajad Helle Metslang (Tartu), Margit Langemets (Tallinn), Maria-Maren Sepper (Tallinn). Müügil EKSA raamatupoes Ateena (Roosikrantsi 6, Tallinn).

Eesti Rakenduslingvistika Ühing

http://www.rakenduslingvistika.ee

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht