Täna: Flo Kasearu videoõhtu

Esmaspäeval, 2. septembril kell 17.00 on videokunstiõhtu külaliseks Flo Kasearu, kelle loomingust tulevad vaatluse alla videod Estonian Dream, We Are On the Way, Riga Runaway ja Casino Royale. Videod on inglise keeles ja osaliselt ingliskeelsete subtiitritega.

Flo Kasearu (sünd. 1985) töötab ja elab Tallinnas. Kunstniku huvifookusesse jäävad sotsiaalsed probleemid nagu töötus, ühiskondlik vabadus ja rahvuslik minapilt. Samuti huvitub Flo rahvuse väärtushinnangute ning käitumise analüüsimisest läbi kunstilise aktsiooni. Flo on esinenud isikunäitustega Tallinnas, Pärnus ja Vilniuses ning osalenud paljudel rahvusvahelistel ühisnäitustel Riias, Tallinnas, Brüsselis, Bredenes, Pariisis, Vilniuses, Budapestis, Chišnaus, Münchenis, Istanbulis, Roubaixis, Kaunases, Zürichis, Szczecinis, Pozycjas, Berliinis, Jõhvis ja Viljandis. Flo teoseid leiab KUMU ning Tartu Kunstimuuseumi kollektsioonidest ning mitmetest teistest erakollektsioonidest. 2013 aastal avas kunstnik Tallinnas Pebre tänaval enda majamuuseumi, kus eksponeeritakse nii kunstniku uusi teoseid kui ka vanemaid videotöid. 2012. aastal võitis Kasearu Köler Prize`i publikupreemia ja peaauhinna videoinstallatsiooniga We Are On the Way ning Riga Runaway.

Kunstniku kodulehekülg http://www.flokasearu.eu

Skriiningprogrammide raames tutvustame KKEK videokogu, kohtume kunstnike, kuraatorite ja kunstikriitikutega ning püüame üheskoos mõtestada kaasaegse Eesti videokunsti trende, valupunkte ja trumpe. Videokunsti õhtud iga kuu esimesel esmaspäeval KKEK kontoris. Informatsiooni esinejate kohta saate jälgida meie kodulehelt ja Facebookist https://www.facebook.com/www.cca.ee

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht