Adamson-Ericu muuseumis algab taas kunstikursus „Teistmoodi teisipäev”

Teisipäevast, 17. septembrist jätkub Adamson-Ericu muuseumis populaarne täiskasvanute kunstikursus „Teistmoodi teisipäev”. Kursusel kohtutakse mõnenädalaste vahedega teisipäevaõhtuti, et erinevate kunstnike juhendamisel uusi kunstitehnikaid ja -võtteid õppida. Osalejate eelnevad kunstialased teadmised ja oskused ei ole vajalikud.

„Koos kogenud kunstnikega teoste loomine ja uute tehnikate proovimine on inimestes suurt huvi äratanud,” kommenteeris Adamson-Ericu muuseumi direktor Ülle Kruus varasemate kursuste põhjal saadud kogemusi. „Kiire elutempo vajab maandamist ning muuseum oma loominguliste arendavate võimalustega on selle jaoks hea partner.”

Sel sügisel on „Teistmoodi teisipäeva” programm seotud Estonia maja 100. juubelile pühendatud näitusega „Estoonlased kujutavas kunstis”. 17. septembril joonistatakse Eesti Rahvusballeti tantsijaid, 15. oktoobril valmistatakse teatridekoratsioone ning 12. novembril toimub kostüümiala töötuba. Kursuse viimane, 10. detsembri töötuba on seotud juba uue näitusega „Loov dialoog. Kunstnikepaar Mari-Adamson ja Adamson-Eric” ning seal tutvutakse köitekunstiga.

Kursused toimuvad algusega kell 17.30 Adamson-Ericu muuseumis (Lühike jalg 3, Tallinn). Kursuse nelja korra sooduspääse maksab 40 eurot, ühe korra tasu on 12 eurot.

Kursusele registreerumine ja lisainfo: meili teel liis.kibuspuu@ekm.ee või tel 644 5838.

Oodatud on kõik, keda huvitavad põnevad kunstitehnikad ja -teemad ning avatud loominguline õhkkond!

www.kunstimuuseum.ee

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht