Tudengid töötavad Tartu Kunstimuuseumi visuaalse identiteediga

Neljapäeval, 13. märtsil esitlevad Tartu Kõrgema Kunstikooli ja Eesti Kunstiakadeemia tudengid nädalase workshop’i tulemusena valmivaid Tartu Kunstimuuseumi visuaalse identiteedi kavandeid. Ideekavandite avalik esitlus toimub TKK Eha tänava auditooriumis.

Muuseumi visuaalne identiteet ja viisid, kuidas end avalikus ruumis näidatakse, moodustab kunstiinstitutsiooni kuvandist olulise osa. Just seepärast korraldab Tartu Kunstimuuseum koostöös EKA graafilise disaini osakonna ja TKK meedia- ja reklaamikunsti osakonnaga 9.–13. märtsil kõrgkoolide tudengitele workshop’i, mille tulemusena pakuvad tudengid välja Tartu Kunstimuuseumi (visuaalse) identiteedi lahenduse.

Tartu Kunstimuuseumi eesmärk on workshop´i käigus koguda uusi ideid ja lähenemisi ning tihendada koostööd nii kunstiinstitutsioonide ja disainerite kui ka EKA graafilise disaini osakonna ja TKK meedia- ja reklaamikunsti osakonna tudengite vahel.

Workshop’is osalevad ligi 30 tudengit, keda juhendavad Mikk Heinsoo (EKA), Kaarel Nõmmik (EKA), Jaanus Eensalu (TKK), Marko Kekishev (TKK) ja Mart Anderson (TKK).

Päevakava neljapäeval, 13. märtsil

10:30 kogunemine TKK auditooriumis (Eha tn. 41, ruum E-002/003)

11:00–13:15 esitlused

13:15–14:00 paus

14:00–16:15 esitlused

16:15–17:00 tagasiside töödele, korraldajate kokkuvõtted

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht