Soolalaos saab näha Tallinna Tehnikakõrgkooli rakendusarhitektuuri lõputöid

Tallinna Tehnikakõrgkooli (TTK) arhitektuuri instituut avab neljapäeval Eesti Arhitektuurimuuseumi Rotermanni soolalao galeriis 2014. aasta kevadel rakendusarhitektuuri õppekava lõpetanud üliõpilaste lõputööde näituse, mis jääb avatuks 6. juulini.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

 
Rakendusarhitektuuri õppekava lõputööde hea tase võimaldab kõiki töid näitusel eksponeerida. Välja on pandud planeerimisprojektid ja maketid. Esindatud tööd kajastavad kooli lõpetanute arhitektuurse ja insenerliku mõtlemise taset pärast neli aastat kestnud rakendusarhitektuuri õpinguid.
 
Tööde hulgas on fantaasiarikkaid, võimalikkuse piiril olevaid tulevikustsenaariume käsitlevaid töid nagu kunsti ja digitaalmeedia keskus lennusadama juures, Harju tänava haljasalale kooli rajamine, vormi- ja konstruktsioonilahendusega mahulised projektid Ülemiste liiklussõlmele, urnimatmiskalmistu (kolumbaarium) kesklinna jne. Lõputöid iseloomustavad tasemel arvutigraafika ja hea teostusega maketid.
 
Tallinna Tehnikakõrgkooli arhitektuuri ja keskkonnatehnika teaduskonna dekaani Hindrek Kesleri hinnangul paistavad parimad lõputööd silma nii oma arhitektuurse kvaliteedi kui ka realistlike ja läbimõeldud insenerlike lahenduste poolest. Tasakaal arhitektuurse mõtteviisi ja insenerioskuste vahel on Kesleri sõnul TTK arhitektuuriinstituudi arhitektiõppe olulisimaid eesmärke.
 
Sellel aastal saavad TTK rakendusarhitektuuri diplomi 18 noort, neist viis lõpetas kõrgkooli cum laude.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht