Aasta vanemuislasteks valiti Robert Annus ja Merle Nikkinen

Tambet Kaugema

Vanemuise teatrikuupeol valisid kolleegid aasta vanemuislasteks draamanäitleja ja -lavastaja Robert Annuse ning juhiabi Merle Nikkineni. Lisaks kolleegide tunnustusele ja aasta vanemuislase tiitlit kinnitavale aukirjale said mõlemad laureaadid graveeringuga hinnalise käekella ja puhkusereisi Saaremaale.   

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Aasta vanemuislast valiti kuuendat aastat ja valimine toimus kahes kategoorias: üks laureaat valiti lavajõudude seast ja teine nende hulgast, kes oma igapäevatöös lavale ei astu. Vanemuise igal töötajal oli võimalus anda salajasel hääletusel oma tunnustav hääl kolleegidele, kes on nii töiselt tublid kui ka suhtlemises meeldivad.        

Lisaks kahele peaauhinnale anti välja 10 eriauhinda laval ning 10 eriauhinda väljaspool lava töötavatele vanemuislastele. Eriauhindade seas olid puhkepaketid erinevais tervisekeskustes, lõunad restoranis, raamatupoe kinkekaardid jms.         

Lavajõududest pälvisid kolleegide eriauhinna draamanäitlejad Merle Jääger, Külliki Saldre, Maria Soomets, Ragne Pekarev, Maarja Mitt, Aivar Tommingas, Hannes Kaljujärv, Margus Jaanovits, ooperisolist Atlan Karp ja kooriartist Endel Kroon.       

Väljaspool lava töötavatest vanemuislastest said eriauhinna trupijuht Eda Hinno, noorsootöö juht Mall Türk, kostüümilao juht Piret Univer, jumestusala juht Anne-Ly Soo, kontsertmeister Ele Sonn, kunstnik-rekvisiitor Kaie Uustal, vastuvõtusekretärid Helina Randma ja Piret Kütt, pealavameister  Rait Randoja ning peaadministraatori assistent Erik Makarov.     

Varem on aasta vanemuislase tiitli pälvinud draamanäitlejad Hannes Kaljujärv, Riho Kütsar, Aivar Tommingas ja Ott Sepp, orkestrant Margus Vahemets, kunstnik-butafoor Eino Reinapu, peaadministraator Mall Türk, kostüümiala juht Ivika Jõesaar, juhiabi Aiki Pärle ja IT-spetsialist Mikk Männaste.         

    

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht