Age-Elisa Riekkineni näituse “Valikud” avamine 27. juunil kell 17.00

Tampere Maja

Age-Elisa Riekkinen „Valikud“

Kõrgtrükis graafikatööde näitus Tampere Maja galeriis

27. juunil kell 17.00 avatakse Tampere Maja galeriis Age-Elisa Riekkineni näitus „Valikud“. Näitus jääb avatuks kuni 14.07.2013.

Age-Elisa Riekkineni näitusel olevate teoste materjal on linoleum. Graafikatöödest on kunstnik teinud ka installatsioone. Oma töödes arutleb, mis on valikute taustal:  miks, kuidas, milline, kus?

Kunstnik rõhutab, et valikuid teeme kogu aeg, neid ei saa vältida. „Need on tihedalt seotud meie igapäevaeluga, mõned neist on lihtsad, teised keerulisemad ja nõuavad rohkem aega“, mõtiskleb Riekkinen. Hea valik toob rõõmu ja naudingu, kuid mõned meie valikud võivad olla üsna hirmutavad, teinekord isegi ohtlikud endale, perele ja ühiskonnale. Mõned valikud põhjustavad häbi, teinekord ka elu lõpuni. Seega on mitmesuguseid valikuid. Valiku tulemus võib üllatada.

Age-Elisa Riekkinen on Soomes elav ingerisoomlane, kes on sündinud 1970. aastal Tallinnas. Ta on õppinud Kankaanpää Kunstikoolis fotokunsti ja Kaironi Instituudis kunstiteraapiat. Riekkinen on Helsingi Kunstnike Liidu liige 2000. aastast alates ja Maalikunstnike Liidu liige 2009. aastast alates.

Tampere Maja galerii on avatud iga päev kl 9–18. Näituse külastamine on tasuta. Olete oodatud!

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht