Avatud on loomemajanduse portaal looveesti.ee

Tiina Urm

Loov Eesti loomemajanduse veebiportaal www.looveesti.ee  jõudis avalikkuse ette. Portaal on mõeldud kõigile, kes loomemajanduse ja loomeettevõtluse vastu huvi tunnevad. 

Alustavad loomeettevõtjad leiavad ettevõtte loomiseks vajalikke juhiseid, saavad infot, kust leida oma ideede elluviimiseks rahastust, koolitusvõimalusi ja kuidas oma loomingut kaitsta. Kõiki neid valdkondi kommenteerivad ja oma kogemusi jagavad juba loomeettevõtluse vallas tegutsejad.

Tegutsevad  loomeettevõtjad saavad näpunäiteid  ettevõtte arendamiseks, leiavad koolitusi ja põnevaid sündmuseid.

Loomemajanduses tegutsejad ja huvilised saavad ülevaate, mida on Eestis selles vallas tehtud ja olla kursis valdkonna uudistega.

Kõik ettevõtjad saavad aga inspiratsiooni, kuidas loomeinimeste tööd kasutades oma ettevõtetele konkurentsieeliseid leida.

Uudsena saab veebilehe kaudu esitada küsimusi ettevõtluskonsultantidele. Kõigil  huvilistel on hea võimalus sõna võtta foorumi erinevatel teemadel, küsida nõu ja jagada kogemusi. Foorumi vahendusel alustatakse 25. novembril äriplaani kirjutamise kursusega. Osalema oodatud on kõik need, kes uuest loomemajanduse veebikeskkonnast oma ettevõtlusega alustamiseks innustust on saanud.

„Nagu iga veebiportaali puhul, ei saa ka looveesti.ee  puhul öelda, et nüüd on see valmis. Meil on juba hulk vahvaid ideid selle edasiarendamiseks ja töö käib. Ootame aga väga kõigi meie huvitatud osapoolte kaasalöömist – just koostöös sünnib parim tulemus,” ütles veebiportaali projektijuht Eva Leemet.  

Ettepanekuid ootab portaal aadressile info@looveesti.ee

 

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht