Eesti Disainiauhindade parimad selguvad 27. septembril

Sel aastal jagatakse Eesti Disainiauhindu graafilise ja veebidisaini kategooriates ja võitjad pärjatakse pidulikul galal 27. septembri õhtul Balti Filmi- ja Meediakoolis.

Lisaks auhinnatseremooniale toimuvad mitmed disainitöötoad ja Art Directors Club of Europe juhatuse koosolek, mis toovad Tallinnasse mitmed Euroopa brändingu ja disainimaailma tipptegijad.

Enne auhinnatseremooniat annavad Renos Effio ja Russell Demetriou klubis Shahmatt kohalikele disaineritele brändingu teemalise ühistöötoa, kus nad toovad kokku oma niššid – brändingustrateegia ja disaini. Töötuba toimub 27. septembril kell 15.00-17.00 klubis Shahmatt.

Disainiauhindade raames on Tallinnal au võõrustada ka Art Directors Club of Europe juhatuse koosolekut. ADC*Europe on organisatsioon, mis ühendab 20 Euroopa riigi graafilise disaini ja reklaamivaldkonna tipp-professionaale. Juhatuse esimees on Amir Kassaei, üks enim auhindu võitnud loovjuht maailmas.

Üks juhatuse liikmetest, Itaalia hinnatud loovjuht Patrizia Boglione viib Tallinnas läbi praktilise töötoa, mis keskendub ostmise kogemusele läbi multisensoorse lähenemise.  Töötuba toimub Tallinnas Eesti Disainikeskuses 25. septembril kell 10.00-17.00.

Eesti Disainiauhinnad 2013 raames toimuvaid sündmusi korraldab ADC*Estonia koostöös Antalise ja Eesti Disainikeskusega. ADC*Estonia on loodud aastal 2009 selleks, et tõsta Eesti kommunikatsioonitööstuse kunstilist taset, propageerida, arendada ja tunnustada loovust ning graafilist disaini. Klubi koondab endas juhtivate agentuuride loovtöötajaid ja graafilisi disainereid.
Koostööpartnerid: Disainiöö, Tehnopol, Tallinn Hotels, Prike, Kliff ja Klaus ja Oliver Moosus.

Art Directors Club*Estonia (ADC*Estonia) annab graafilise ja veebidisaini auhindu välja seitse aastat ja alates 2012. aastast tehakse seda Eesti Disainiauhindade egiidi all. Konkurssi korraldatakse oma valdkonna parimate esiletoomiseks ja innustamiseks ning sel aastal jagatakse auhindu kokku 15 kategoorias. Eriauhinda “Väärt paper” annab välja trükipaberite, pakenditoodete ja reklaammaterjalide müüja Antalis.

 www.eestidisainiauhinnad.ee

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht