Head noored koguneme Tähe Noorteklubis!

Tähe Noorteklubi

Juba 12. novembril on Tähe Noorteklubis toimumas ainulaadne noorteseminar- Hea kodaniku seminar "Kes oled sina!". Seminarile on oodatud kõik noored, kes on uudishimulised ja soovivad rohkem teada saada nii enda kui ka teiste kohta. „Tegemist pole kohe kindlasti igava seminariga, vaid noorte jaoks võimalusega veeta mõnus laupäev koos teiste noortega!“ kinnitab projektijuht Triin Raudoja. Seminarilt saavad noored kaasa parema pildi iseendast ja suure hunniku motivatsiooni oma ideede ellu viimiseks.

Tähe Noorteklubis (Tähe 101, Tartu) kell 13.00 algava seminari lööb lahti isiksuse testide tegemine. Kõik saavad võimaluse teha testi ning pärast kohvipause teada ka tulemused. Test peaks andma noortele osalejatele aimu nende jaoks olulistest väärtustest ja olemasolevatest isiksuseomadustest.

Seminari teiseks osaks on lühike motivatsioonikoolitus, mille käigus saavad kõik osalejad paika panna oma eesmärgid ja lisaks emotsiooni, millega neid täita. Loomulikult ei tohiks unustamata jätta lõunapausi, mille täidab pitsa. Viimases osas koostatakse ühiselt noortele mõeldud hea kodaniku meelespead.

Kella 17.00ni kestev seminar on tasuta osalejatele tänu Migratsiooni ja Integratsiooni Sihtasutusele.

Veel on vabu kohti ja registreerimise võimalus kuni 11.11.11 (taheklubi@gmail.com).

Samas on see seminar ainult väike killuke ühest Tähe Noorteklubi poole aastasest projektist „Avastades kodu leiad tee maailma!“.  Käesoleva projekti raames on koos noortega juba korraldatud igakuiseid heategusid nagu raamatute, riiete kogumine ja „Mina aitan!“ kampaania koolides ning facebookis. Raudoja sõnul on aga põnevamad sündmused veel ees. Hetkel on käimas noortele mõeldud tunnustamiskonkurss, mis kulmineerub 26ndal novembril piduliku galaga Noor-Eesti Loomemajanduskeskuses.

„Tunnustuskonkursile saavad esitada kandidaate kõik, kes tunnevad vajadust kiita 7-26. aastast sõpra või tuttavat“ selgitab projektijuht Raudoja. Konkursil on 6 kategooriat: kooli vääriskivi, väärikate lemmik, looduslaps, parim õpilasesindus, parim kodanikualgatus, koduhoidja. Esitamise võimalus on kuni 20nda novembrini olemas Tähe Noorteklubi kodulehel.

Lisainfo: 51 32 672 /Triin Raudoja/,  

http://www.taheklubi.eu/Kodaniku-suda

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht