Juubeliootuses Estonia maja ootab järgmisel nädalal lapsi külla

Ülla Veerg

Järgmisel nädalal, 5.-9. augustil toimub Estonia majas 7-12aastaste laste suvelaagri II vahetus, kuhu on veel üksikuid vabu kohti.

„Meie juunikuised suvised teatripäevad, kus osales 150 last, said palju positiivset tagasisidet. Augustikuusse on jäänud veel mõned vabad kohad. Kui keegi lapsi laagrisse saata soovib, saab veel homme-ülehomme endast teada anda,“ ütles rahvusooperi noortetöö juht Rahel Otsa.

Päev teatris algab laste ja juhendajate tutvumisega, millele järgnevad laulu- ja tantsutunnid. Läbi erinevate teatriseikluste õpitakse lähemalt tundma peatselt 100-aastaseks saavat Estonia maja ja valmistatakse ette lühinäidend, mis päeva lõpus kell 16.30 Estonia maja ees Wabal Lawal ette kantakse. Kuigi ülesehituselt on päevad sarnased, on teemad eri päeviti erinevad ja soovi korral võib laps ka mitmel järjestikusel päeval külla tulla, et uute sõpradega uusi teatrirõõme avastada.

Päev teatris algab kell 9.00 ja lõpeb kell 17.00. Ühe päeva hind on 18 eurot ning hinna sisse kuulub lisaks kõigi tegevuste jaoks tarvilikele materjalidele ka lõunasöök.

Suvisele teatripäevale registreerimine ja lisainfo: noortetöö juht Rahel Otsa, junior@opera.ee, telefon 683 1323.

Eelmise laagrivahetuse fotod: http://www.opera.ee/suvine-teatripaev-estonias

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht