Kelfirius Tuleteater Veneetsia Karnevalil Tallinnas

Fire Angel

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

25.05.2013. Toimub kolmas Veneetsia Karneval Tallinnas, kus samuti kolmandat korda esineb Kelfirius Tuleteater. Korraldajaks on Vadim Antsupov ja toimub  üritus Lõwenru pargis.

Veneetsia Karneval on üritus, mis tutvustab Eesti inimestele Itaaliast pärit maskide karnevali traditsiooni. Üritus ja selle idee tekkisid kui Tallinn oli Euroopa kultuuripealinn ja see kiiresti muutus iga-aastaseks traditsiooniks. Kelfirius Tuleteater on üritusel osalenud ja seda toetanud esimesest aastast alates ja igal aastal üllatab külalisi millegi uue ja erilisega. Üritus algab kell 13.00 ja kestab neli tundi. Päeva jooksul esinevad paljud erinevad artistid nii Tallinnast kui Minskist ja Sankt-Peterburist, toimub parima maski ja kostüümi defilee ja valimine ning ürituse lõpus astub ülesse Kelfirius oma ainulaadse tuleshowga.

See aasta valmistas Kelfirius ette eriti unustamatu teatraalse tuleetenduse nimega “Epic”. Veneetsia Karneval saabki selle esietenduseks. Etenduses “Epic” osalevad parimad Eesti tuleartistid, sealhulgas Fire Angel Margarita (Kelfirius asutaja) ning Puppet Nikita Loshak, kes on 2013. Eesti Tuleartistide Võistluste võitja, samuti sisaldab “Epic” 2013. võistluste võidunumbrit.

Peale Veneetsia Karnevali sõidab Kelfirius selle etteastega edasi Berliini, kus toimuvad Nachtmarkt ja Citadel Music Festival, mille korraldajaks on üle Euroopa tuntud kontserdite korraldaja Trinity Music (http://www.trinitymusic.de). Sinna kutsutakse Kelfirius samuti juba teist aastat järjest tänu tõesti ainulaadsetele ja meeldejäävatele etteastetele.

 “Kindlasti soovitan kasutada võimalust, et näha Kelfiriuse “Epic” etteastet Veneetsia Karnevalil. Võimalik, et see saab olema ka ainus võimalus seda etteastet Eestis näha. Peale selle on Veneetsia Karnevalil terve päeva palju põnevat nii laval kui ka terves pargis. Päeva jooksul jalutavad kõik esinejad, ja võistlejad läbi pargi, kus saab nendega ka pilti teha” rääkis Margarita Kristall Kelfiriusest. “Karnevali kostüümide konkurss tekitas väga suurt huvi Eesti rahva seas, see aasta registreerus üle 80 osaleja” täpsustab korraldaja Vadim Antsupov. Karnevali kostüümides osalejad tulevad ka Saksamaalt, Prantsusmaalt ja Venemaalt.

Sissepääs üritusele on tasuta.

Kelfirius Tuleteater
Kelfirius Tuleteater on professionaalne show grupp, kes peamiselt tegeleb tule ja valgusega seotud teatraalsete ja tantsuliste etteastetega. Samuti konsulteerib ja aitab erinevate tule- ja valgusvahendite ja efektidega erinevatel filmi ja videote projektidel ja üritustel. Kelfiriuse asutaja on Fire Angel Margarita, kes tegeleb tule show’ga rahvusvaheliselt üle üheksa aasta ja tänaseks päevaks on Kelfirius juba rahvusvaheline artistide ühing. Kelfirius on liidriks oma žanris nii show turul kui innovatsiooni ja mitmekülgsuse poolest. Kõik Kelfirius’e liikmed on läbinud ja omavad tuleohutussertifikaati.

Info ja pilte eelmisest Karnevalist leiab siit grupist: https://www.facebook.com/groups/163862777005470/?fref=ts

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht