Klassika-artistide ja noorte klassikatalentide esitluskontsert

Pille Lille Muusikute Fond (PLMF) ja Eesti Muusika Arenduskeskus (EMAK) korraldavad Tallinna muusikanädala (TMW) laiahaardelise talendifestivali raames taas klassika-artistide ja noorte klassikatalentide esitluskontserdi (showcase’i) 27. ja 29. märtsil eesmärgiga esitleda nii kodupublikule kui rahvusvahelisele muusikatööstusele ja pressile meie parimaid interpreete ja noori andeid. Sellega seoses on nüüdsest avatud artistide sooviavaldusvoor esinemiseks tulevakevadisel festivalil.

2014 on TMW kuues toimumisaasta, mil Tallinna oodatakse lisaks kogu Eesti muusikakogukonnale ligi 300 rahvusvahelise profiiliga muusikaettevõtjat ja muusikaorganisatsioonide esindajat, nendest u 40 klassikalise muusika valdkonnast, mis annab Eesti artistidele võimaluse jääda silma olulistele festivalidele, plaadifirmadele, rahvusvahelistele agentuuridele, kirjastajatele ja välispressile.

Eelmiste klassika-showcase’ide tulemusel on tenor Oliver Kuusik leidnud endale agendi Saksamaal, esinemisvõimalusi välismaal on saanud flötist Oksana Sinkova ja tšellist Henry-David Varema ning väärtuslikku tagasisidet ja nõuandeid on pakutud nii noortele kui väljakujunenud artistidele. Samuti on rahvusvahelistes väljaannetes ilmunud Eesti artiste/ansambleid esiletõstvaid artikleid.

Ootame ka seekord taotlusi interpreetidelt ja kammerkoosseisudelt, kes on valmis tegutsema välisturgudel ning panustama oma rahvusvahelise karjääri pikaajalisse ülesehitamisse nii muusikalise arengu kui professionaalse asjaajamise osas (sh erinevad promo-tegevused, showcase’id/esitluskontserdid mujal maailmas, meistrikursustel osalemine jmt). Noorte showcase’ile on vanusepiirang 23 ja juba küpsematele muusikutele 35 aastat (ansamblites võib olla ka vanemaid liikmeid).

http://tallinnmusicweek.ee/artist_register_2014.php

Programmi valitud artistidele (ansambli puhul ühele esindajale) võimaldatakse festivali delegaadipass, mis tagab sissepääsu konverentsile ja teistele showcase’idele.

PLMF, EMAK


Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht