Kuidas kirjutada ideaalset perekonnaseadust?

Merily Heinalo

Domus Dorpatensis korraldab 11. aprillil kell 18:30 Tartu Ülikooli sotsiaal- ja haridusteaduskonna hoones Lossi 36, ruumis 214 paneeldiskussiooni teemal perekonnaseadus ja selle seos klassikalise pere- ning samasooliste kooselumudeliga.

Eestis on viimasel ajal üha enam vastakaid ja teravaid arvamusi ning vaidlusi tekitanud perekonnaseadus ja küsimus, kas samasooliste abielu peaks olema reguleeritud samadel alustel klassikalise peremudeliga.

Diskuteerima tulevad Riigikogu saadikud Priit Sibul (IRL) ja Andres Anvelt (SDE) ning Inimõiguste Keskuse võrdse kohtlemise programmijuht Marianne Meiorg.

Kavas on arutada kuidas lepitada ühiskonnas levinud seisukohti ja kas riigil on sel teemal üldse võimalik jõuda kõiki rahuldavate lahendusteni. Lisaks tulevad arutluse alla kas ja kuidas kaitsta traditsioonilist peremudelit ning millised mõjud on võimalikel muutustel Eesti ühiskonnale.

Domus Dorpatensis on avalikes huvides tegutsev sihtasutus, mille eesmärgiks on lahendada Eesti teaduse, kultuuri ja kodanikuühiskonna juurprobleeme.

Üritus on tasuta.

Facebook: https://www.facebook.com/events/360043517439629/

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht