Kultuurikatel käivitas loovideede programmi Hub & Labs

Kultuurikatel käivitas loovideede arendamiseks suunatud programmi Hub & Labs. Programm Hub & Labs on avatud valdkondadevahelistele projektidele, olles ühenduskohaks loomemajanduse ja teiste tegevusvaldkondade vahel, et luua uuenduslike tooteid ja teenuseid.

Programm pakub loovidee teostamiseks keskkonda, koostööplatvormi, mentorite ja nõustajate kontakte, kompetentsi, ligipääsu showcase festivalidele ning tuge igapäevaettevõtluses lahendamist vajavates küsimustes nagu raamatupidamine või juriidiline abi.

Programmiga on liituma oodatud nii etenduskunstnikud, filmi- ja video tootjad, moedisainerid, kunstnikud, muusikud, tarkvara arendajad, mängude loojad ning teised, kelle idee määratlus ei kuulu ühtegi konkreetsesse teadaolevasse kultuurivaldkonda. Hub & Labsi programmiga liitumiseks on oluline idee uuenduslikkus, ettevõtlik meel, avatus ja ambitsioonikus.

Programmi tegijaid kannustab soov anda oma panus Eesti kultuurimajanduse mõtteruumi avatumaks ja rahvusvahelisemaks muutmisel. Meeskond lähtub arusaamisest, et edu ei ole kunagi päris juhuslik ning et iga idee vajab arenemiseks paljude osapoolte kaasamõtlemist ja koostööd, inspireerivat keskkonda ning praktilisi töövahendeid.

http://hublabs.kultuurikatel.ee

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht