La Rabbia Rundumis

Neljapäeval, 27. veebruaril kell 17 astub Rundumi Prooviruumis (Okasroosikese loss, Uus 19) üles loominguline tandem La Rabbia (Alan Proosa, Alvin Raat). Aja, mäletamise, unustamise,  taastulemise ja kadumise teemadele keskenduv audio-visuaalne performance tuleb Rundumis esitlusele vaid ühel õhtul!

 
Times of joy and laughter.
Time to hold hands.
Time to pay back.
Time to forgive.
Times to forget.
Time to go on.
Time to love.
Time to fight.
Time to hate.
Time to give.
Time to take.
Time to born.
Time to grow old.
Time to go in bloom.
Time to eat.
Time to sleep.
Time to change.
Time to destroy.
Time to create.
Time to get high.
Time to fuck off.
Time to deny.
Time to accept.
Time to give up.
Time to pass.
Time to remember.
Time to mourn.
Time to violate.
Time to kill.
Time to dream.
Time to lose.
Time to win.
Time to suffer.
Time to live.
Audio-visuaalne tandem „La Rabbia“  keskendub Rundumi  Prooviruumis ettekandele tulevas performance’is peamiselt  ajaga  seotud aspektidele, mäletamisele, unustamisele,  taastulemisele, kadumisele.  Väikesed ajalood, üürike õnn, paratamatus ja inimlik kurbus. Aeg  voogab monumentaalselt, halastuseta. 
Oma kõige esimeses mälestuses seisin ma päikesega kullatud Kohtla-Järve või Jõhvi  kulunud asfaltkattega tänaval. Veenired voolasid üle tee, ju oli enne sadanud. Värvid ja valgus olid veidi pleekinud, justnagu vanal diapositiivil. Soe tuul. Soe suvepäev.  Mõned hulkuvad koerad tänavail. Minu käsi kellegi täiskavanu käes. Avanev maailm. Käest kinni.  Eaka sugulase külastamine. Imelik aroom pruunides toonides sisustatud korteris. Tõenäoliselt arstirohud kombineerituna vanaduse lõhnaga. Singeri õmblusmasin toanurgas  ning valjult tiksuv kell seina peal.
„La Rabbia“ on Alan Proosa ja Alvin Raat. Grupeering, mille helimaastikes vahelduvad ambient ja drone elektrooniliste müramaastikega, sekka technot ja dub esteetikat. Esinemiste puhul on komplekti kaasatud ka spetsiifilised visuaalid ja performatiivsed aktid.
 
Lisainfo: www.rundumspace.com

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht