Loomekohvik uurib muusikatööstuse telgitaguseid

Tõiv Jõul

Neljapäeval, 28. veebruaril 2013 kell 17.00 Teatrikohvikus (2. korrusel) 

LOOMEKOHVIK 

Uuritakse Eesti muusikatööstuse telgitaguseid   

Neljapäeval, 28. veebruaril kell 17.00 on kõik huvilised oodatud  Endla teatri teise korruse kohvikusse, kus Juko-Mart Kõlar arutleb põneval teemal –  Kuidas teenida raha muusikavaldkonnas?   

Juko-Mart Kõlar (MTÜ Eesti Muusika Eksport / Estonian Business School) analüüsib  paari erakordselt huvitavat näidet Eesti loomeettevõtluse ja muusika valdkonnast,  mis illustreerivad kõnekalt loomemajanduse olemust ja potentsiaali, aga ka valukohti  ja mõtlemapanevaid trende.   

Loomekohviku eesmärk on võimaldada vabas vormis suhtlemist, kogemuste jagamist  ja ideede genereerimist. Eelmisel korral oli jutuks loovkirjutamine ja kätt said  harjutada ka kõik kohalolnud.  Loomekohvik toimub kord kuus ja käsitleb iga kord ühe loomevaldkonna tegemisi.  Kaasa mõtlema ja aruteludesse osalema on oodatud kõik huvilised.   

Pärnumaa Loomemajanduse Tugiüksuse eesmärk on loomemajanduse arendamine,  koostöövõrgustiku loomine ja toimimise eestvedamine, loomeettevõtjatele vajalike  tugiteenuste pakkumine, aktiivne kontaktide loomine ja vahendamine loomeettevõtjate  ja teiste valdkondade ettevõtjate vahel ning valdkondlike loomemajanduskeskustega  koostöö arendamine. 

Pärnumaa Loomemajanduse Tugiüksuse käivitamise projekti toetavad  Euroopa Regionaalarengu Fond, Pärnumaa Omavalitsuste Liit, Pärnu linn ja  Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht