Muuseum Miia-Milla-Manda kutsub sünnipäevale

Maarja Kõuts

Muuseum Miia-Milla-Manda asub majas, mille rajamisest möödub järgmisel nädalal 75 aastat. Algselt Lastepargi paviljoniks kavandatud hoone on projekteerinud Villem Seidra ja Alar Kotli. 

Samuti on Tallinna Linnamuuseum, mille koosseisu Muuseum Miia-Milla-Manda kuulub, sel aastal tähistamas oma 75. sünnipäeva.

Nii olemegi terve järgneva nädala pühendanud Muuseumi Miia-Milla-Manda maja ja Tallinna Linnamuuseumi sünnipäevale!

Kõik päevad on täidetud põnevate tegevustega nii majas sees kui maja ees õuel. Kolmel õhtul etendub ka spetsiaalselt sünnipäevaks loodud tantsulavastus.

Kavas:

T 12.06 MEENUTUSTE PÄEV

Külla on kutsutud Lastepargi majaga seotud inimesed, kes jagavad rõõmuga oma mälestusi. Meenutama on lubanud tulla Reet Krieger, Reet Tiik, Katrin Etverk jt.  Avame kaks sünnipäeva puhuks koostatud näitust: Tiia Metsa „Sõber raamat“ ja  „Kadrioru mängud“.

K 13.06 NAABRITE PÄEV

Head naabrid tulevad meie õuele kokku ja pakuvad põnevaid tegevusi. Kohal on Kadrioru kunstimuuseum,  KUMU, Peeter I Majamuuseum, Vilde Muuseum ja Tammsaare Muuseum.

19.00 Tantsuteater Zick esitleb: tantsuetendus „Miia-Milla-Manda lugu“

N 14.06 MIIA-MILLA-MANDA PÄEV

Meie muuseum on saanud endale nime ühe vahva raamatutegelase järgi. Sestap aitavad päeva sisustada meie sõbrad Lastekirjanduse Keskusest, Kadrioru raamatukogust, IBBY´st ja mujalt.

R 15.06 SPORDIPÄEV

Meie majas ja selle ümbruses on alati sporti tehtud. Eesti Olümpia Komitee kaudu oleme leidnud toredaid koostööpartnereid, kelle abil pakume võimalust terve perega kõiksugu erinevate spordialadega tutvust teha.

19.00 Tantsuteater Zick esitleb: tantsuetendus „Miia-Milla-Manda lugu“

L 16.06 FILMIPÄEV ja KADRIORU SUVEÕHTU

See päev tõotab tulla eriliselt pikk ja vahva. Muuseum on avatud suisa kella 21.00-ni. Seoses Eesti Filmi 100. sünnipäevaga on see päev pühendatud filmiteemadele. Meile tulevad külla Nukufilmi Lastestuudio ja Kino Artis.

19.00 Tantsuteater Zick esitleb: tantsuetendus „Miia-Milla-Manda lugu“

P 17.06 MUUSEUMIPÄEV

Külla tulevad Lastemuuseum, Tartu Mänguasjamuuseum, Iloni Imedemaa ja Hevosenkenka Soomest.

Kõigil päevadel alustame kell 12.00.

Õues toimuvad tegevused iga päev kella 17.00-ni.  Hoovi pääseb tasuta. (v. a. 13., 15. ja 16. juunil, kui meie hoovis on kell 19.00 tantsuetendused, kuhu pääseb eraldi piletitega.)

Muuseum on avatud T, N, R, L, P kella 12.00 – 18.00 (piletikassa avatud kella 17.30-ni) ja K erandkorras kella 12.00 – 21.00 (piletikassa avatud kella 20.30-ni). Sissepääs muuseumipiletiga.

Täpsem kava kodulehel http://linnamuuseum.ee/miiamillamanda/sunnipaevanadal/

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht