Narva Festivali peategelane on muuseumitöötaja – festival juba 24. septembril!

Epp Alatalu

Eesti Muuseumide festivalil Narvas on peategelane muuseumitöötaja 

Eesti Muuseumide XV festival toimub Narvas esmaspäeval 24. septembril 2012. Festivali päevakorras on ettekanded ja töötoad muuseumitöötaja arengust ja ülesannetest Eestis, muuseumide näituste võistlustel osalevate näituste hindamine ja tunnustamine, parima muuseumimeene auhinna EMMA jagamine ning pidulik vastuvõtt.

Kersti Koll (Eesti Kunstimuuseum) peab ettekande muuseumitöötaja erialasest arengust ja Anu Adra-Entsik (Eesti Kunstimuuseum) kõneleb muuseumitöötajast ja kommunikatsioonist.

Töötube on viis. Säilitaja-kuraatori töötuba juhib Hilkka Hiiop (EKM), teadur-turundaja töötuba Mariann Raisma (TÜ Ajaloomuuseum), kujundaja-kuraatori oma kunstnik Krista Lepland, pedagoog-kuraatori töötuba juhib Tanel Veeremaa (Tallinna Linnamuuseum) ja muinsuskaitse ja muuseumi töötuba Ulla Kadakas (Muinsuskaitseamet). Töötubades räägitu võetakse ühiselt kokku.

Kavas on ka Tartu Ülikooli Narva kolledži uue hoonega tutvumine. Täpse ajakava leiab netilehelt muuseum.ee, kogunemine tervituskohvile, näitustega tutvumiseks ning töötubade valikuks on kell 10 Narvas, Narva muuseumis Hermanni linnuses. Festival lõpeb kell 21.00.

Eesti Muuseumiühing palub täita ankeet siin:  http://googl/8EKKx, et teada saada osalejate arvu, huvi ühise bussisõidu vastu hommikul Tallinnast ja Tartust ja õhtul tagasi, ning tellida ühine lõunasöök. Vastuseid ootame hiljemalt 19.09.2012

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht