Otsitakse kaasteelisi 2014. aasta laulu- ja tantsupeo tuleteekonnale!

Sten Weidebaum

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA kutsub osalema esmakordselt toimuval idee- ja projektikavandite konkursil “TuleTulemine 2014”, eesmärgiga leida kaasamõtlejaid ning häid ideid 2014. aastal toimuva XXVI laulu- ja  XIX tantsupeo tuleteekonna korraldamiseks.

Ideekavandite esitamise tähtaeg on 11. juuni 2013.

Sõelale jäänud tööde autorid kaasatakse “TuleTulemine 2014” projekti ettevalmistamisse ning läbiviimisse.

Tuleteekond “TuleTulemine 2014” algab Tartust 15. juunil ning tuli jõuab Tallinnasse 3. juulil 2014. Tule pidulik rännak Tartust Tallinnasse on laulu- ja tantsupeo oluline osa, mis viib suurpeo mõtte ja tunde Eestimaa kaugeimatessegi nurkadesse.

Laulu- ja Tantsupeo SA infojuhi Sten Weidebaumi sõnul ei ole tegelikult tegemist päris tavapärase konkursiga, vaid see on igaühe esmakordne ja ainulaadne võimalus osa saada millestki unustamatust. “Läheneva laulu- ja tantsupeo nimi on “Aja puudutus. Puudutuse aeg” ning tahaksime, et sel korral saaks tule teekond sillutatud paljudest puudutustest – olgu see siis täna jagatud hea mõte või tuleteekonnale pühendatud aeg järgmisel suvel. Oodatud on ka kõige ootamatumad ideed ja lahendused, sest eesmärgiks ei ole mitte leida üht ja ainsat projekti, vaid kaasata tuleteekonna loomisse võimalikult palju kaasamõtlejaid ja lõpuks ka kaasatulijaid,” selgitab Weidebaum ning küsib: “Kuidas viia läheneva laulu- ja tantsupeo mõte Eesti igasse nurka? Mis on see, mis just praegusel ajal vajaks peotule väge ja valgust?”

“TuleTulemine 2014” idee- ja projektikavandite konkursile esitatud tööd peavad lähtuma XXVI laulu- ja XIX tantsupeo “Aja puudutus. Puudutuse aeg” kontseptsioonist ja ideest ning olema sellega selgelt seotud.

“TuleTulemine 2014” korraldaja on Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA.

Idee- ja projektikavandite konkursile esitatavad tööd palume saata hiljemalt 11. juuniks 2013 (k.a) e-postiga aadressile laulupidu@laulupidu.ee või aadressile Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA, Pärnu mnt 10, Tallinn 10148.

Idee- ja projektikavandite konkrusi “TuleTulemine 2014” täpsem info ja konkursil osalemise tingimustega on võimalik tutvuda siin.

(http://2014.laulupidu.ee/files/2013/05/Tuletulemine-2014-Idee-ja-projektikavandi-konkurss-11-mai-kuni-11-juuni-2013.pdf)

Täiendav info “TuleTulemine 2014” projekti ning ideekavanditele esitatavate tingimuste kohta:

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht