Professionaalse arengu seminar Tallinnas, 13. ja 14. septembril

Kristel Raesaar

NB! Professionaalse arengu seminarile on jäänud veel mõned vabad kohad, mis on avatud kõigile tegutsevatele kunstnikele, kelle looming on seotud fotograafiaga. Huvilistel palume kiiresti ühendust võtta: kristel.raesaar@fotokuu.ee  
 
Fotokuu esitleb: KUNSTNIKUNA KUNSTITURUL Professionaalse arengu seminar 
 
Neljapäeval, 13. septembril kell 15.00 – 19.30
Reedel, 14. septembril kell 10.00 – 17.00
 
Tallinnas (asukoht täpsustamisel)
Töökeel: inglise keel 
 
13. ja 14. septembril korraldab Fotokunstnike Ühendus Tallinnas Pro Helvetia ja Briti Nõukogu toetusel professionaalse arengu seminari fotokunstnikele. Seminari fookuses on praktilised nõuanded, millele professionaalne kunstnik saab toetuda, orienteerudes rahvusvahelisel kunstimaastikul. 
 
Kahe päeva jooksul tuleb vaatluse alla: Milliseid võimalusi pakub rahvusvaheline kunstimaastik? Kuidas suhelda kuraatorite, galeristidega? Mida peaks silmas pidama oma loomingu esitlemisel? Millest kunstikoguja otsuste tegemisel lähtub? Kuidas töid tiražeerida ja hinnastada? Kuidas kohandada saadud teadmisi Eesti kunstiturule? Sessioone juhivad Lausanne’i Elysee fotomuuseumi välissuhete direktor Pascal Hufschmid ning Londonis baseeruv fotokunstnik Melanie Stidolph. 
 
Professionaalse arengu seminar leiab aset Eesti Fotokunstimess 2012 ettevalmistusperioodil. Mess toimub 5. – 7. oktoobril 2012 Tallinnas, Telliskivi Loomelinnakus.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht