Võru Linnagaleriis avatakse LOOVALA ühisnäitus “Küllus”

Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus

VÕRU LINNAGALERII KUTSUB! Esmaspäeval 21. novembril kell 18 näituse avamine: LOOVALA ühisnäitus "Küllus""Küllus" on Tallinnas, Loovalal ühist ateljeepinda jagavate/ jaganud kunstnike grupinäitus. Näituse idee arenes kunstnikevahelises dialoogis ja tõukub soovist käimasolevaid sotsiaalmajanduslikke protsesse erinevatest perspektiividest lahata. Osalevad kunstnikud avavad erinevate sotsiokultuuriliste taustadega oma tööde kaudu erinevate ühiskonnagruppide nägemusi küllusest. Läbi selle kujuneb mõtlemapanev ja mitmekesine pilt tänapäeva küllusekäsitlusest.Küllus võib avalduda kõikjal meie ümber - looduses, inimeste tegudes ja suhetes - ning osalevad kunstnikud kajastavad oma töödes erinevaid lähenemisi küllusele.Näitusel osalevad: Ines Erlemann, Kaupo Holmberg, Kadri Kangilaski, Stina Kasemägi, Margot Kask, Kaija Kesa, Tarrvi Laamann, Mari-Liis Laanemaa, Külli Laikre, Kadi Pajupuu, Marilyn Piirsalu, Lembe Ruben, Leho Rubis, Anneli Säre, Alide Zvorovski, Helen Tago-Mullaste, Stina Valgma ja Eveli Varik.Näitus avatud kuni 16. detsembrini!

Hetkel galeriis:
kuni 24. novembrini avatud INDREK KITS’e fotonäitus “Teiselpool linnapiiri”
Paarkümend aastat on möödas sellest, kui Indrek vanaisa fotokat salaja näppimas käis ja ikka pilku fotoalbumisse viskas, ise imestades, et kuidas see süsteem niiviisi toimib … Praeguseks hetkeks on Indrekust saanud hobifotograaf, kellele meeldib oma vabaaega veeta looduses. Antud näitusega soovib Indrek meelde tuletada tänapäeva kiires ühiskonnas elavatele inimestele, et on olemas ka paiku, kus aega ei ole olemas!

Alates 28. novembrist galeriis:
UNGARI FOTOKUNSTNIKE ühisnäitus

MOME Masters nähtav valik esindab veendumust, mis pidevalt püüdleb Ungari visuaalkultuuri uuendamise poole, tekitab mõtteid ning hoiab üleval diskussiooni ühiskonnaga. MOME Masters esitleb Moholy-Nagy Kunstiakadeemia fotograafia õppetooli lõpetanute ning magistriõppe tudengite töid. Tegu on valikuga, mis esindab neid fotograafia, meedia ning kunsti suundi ja vaateid, mida parasjagu tähtsaks, oluliseks ja ajakohaseks peame, ning mis aitavad kaasa tudengite ambitsioonide täitumisele.
MOME magistrantide esmane püüdlus on esindada antud ajastu visuaalset keelt vastavalt meie ajastu ootustele – kasutades mitte ainult traditsioonilisi fotozanre. Kindlustada visuaalse, fototeooria, kultuuriajaloo ja up-to-date meedia tundmise omandamist, säilitades samal ajal oskuse vaadata kriitilise pilguga meedia kasutusväljasid.

Näitus avatud kuni 16. detsembrini

Galerii on avatud tööpäeviti kell 12:00 – 18:30 ning kultuurimajas Kannel toimuvate ürituste ajal.
Näituste külastamine on tasuta.

Võru Linnagalerii leiad internetist – WWW.VORULINNAGALERII.EE
Otsi see üles ning ole linnagaleriis toimuvaga alati kursis!

Lisainfo: Jana Huul, Võru Linnagalerii (Liiva 13, Võru)
tel. 78 28 740; 53 016 003 / e-kiri: jana.huul@vorukannel.ee

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht