Eesti Ajaloomuuseum pakub tööd turundusjuhile

Eesti Ajaloomuuseumis on põnevad ajad. Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks valmib Maarjamäele uus muuseumikeskus – Eesti esimene Filmimuuseum, särav Maarjamäe loss, tallihoone moodustavad uudse näituse- ja hariduskeskkonna, töötab restoran, park pakub põnevaid tegevusi ja on mõnus puhkekoht.  Lisaks töötab Euroopa Kultuuripärandi märgisega pärjatud Suurgildi hoone vanalinnas. Selle kõige loomine ja tutvustamine on sajandi väljakutse!

Eeldame, et tugev ja särasilmne turundusjuhi kandidaat on: turundusalase haridusega ja meeskonnatöö kogemusega, iseseisev ja algatusvõimeline, väga hea suhtlemisoskusega, loominguline ja paindlik, kuid samas kohusetundlik, pinget taluv ja täpne. Pühendunud kandidaat hindab kõrgelt siinset kultuuripärandit. Tal on eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele valdamine suhtlustasemel kõnes ja kirjas. Lähtuvalt meie koostööpartneritest tuleb kasuks vene keele oskus.

Turundusjuhi peamisteks tööülesanneteks on:

Eesti Ajaloomuuseumi sh uueneva Maarjamäe muuseumikompleksi turundusstrateegia välja töötamine ja ellu viimine. Muuseumipoe juhatajale turundustoe pakkumine, uute muuseumimeenete välja töötamine koostöös kommunikatsiooni- ja teadus- ning kogude osakonnaga. Suurgildi hoone ja tallihoonega seotud turundustegevused.

Kui tundsid ennast ära, siis tule ja aita meil levitada sõnumit moodsast ja põnevast muuseumikeskusest nii kodumaal kui võõrsil! Pakume vastutusrikast tööd loomingulises ja arenevas keskkonnas, võimalust panustada Eesti Ajaloomuuseumi tulevikku.

Kandideerimistaotlusi ootame 19. aprillini 2015 koos palgasooviga arendusdirektor Inge Laurik-Teder e-posti aadressile inge.laurik@ajaloomuuseum.ee

 

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht