Eesti Kultuuri Koda kutsub konverentsile “Töökultuur”

Eesti Kultuuri Koda kutsub 5. oktoobril konverentsile teemal “Töökultuur” Endla Teatrisse Pärnus eesmärgiga aidata kaasa tööjõu puudusega seonduvate probleemide lahendamisele tänases Eesti ühiskonnas.

Kultuuri Koja arvates on kriitilise tööjõu puuduse tekitanud eelkõige madal töökultuur võrreldes edukamate Euroopa riikidega. Konverents keskendub tulemuste otsimisele ning püüab probleemidele leida konkreetseid lahendusi.

Arutlejatena astuvad üles oma ala asjatundjad ettevõtlusest, avalikust teenistusest ning hariduse ja kultuuri valdkonnast, ettekannetega esinevad Urmas Viilma, Tiina Lokk ja Tiina Saar-Veelmaa.

Konverentsi raames kuulutatakse Endla Teatri saalis pidulikult välja “Kultuuri Tegu 2018” laureaat.

Kultuuri Koja eestseisuse liige Pille Lill ütleb, et “on äärmiselt tähtis tuua avalikkuse ette arutluseks, kuidas erinevate töövaldkondade eripärad mõjutavad konkreetselt seal töötavate inimeste ootusi ning kas leidub universaalseid lahendusi töökultuuri ja tööjõu puudusega seotud probleemidele.”

Nominente auhinnale Kultuuri Tegu 2018 saavad esitada kõik Eesti Vabariigi elanikud 23. septembrini. Tingimused on nähtavad Koja veebilehel kultuurikoda.eu, kust on leitav ka konverentsile registreerumine ning täpne aja- ja tegevuskava.

MTÜ Eesti Kultuuri Koda on erinevaid loomingulisi praktikaid ühendav avaliku arutelu platvorm. Viiendat aastat korraldatakse aastakonverentse, kuhu on oodatud Eesti laiem kultuuriavalikkus ning kus keskendutakse kindlale, ühiskondlikult aktuaalsele ning Eesti kultuuriavalikkust kõnetavale teemale.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht