Kaunase kolledži näitus “Human-Space-Communication” galeriis Noorus

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Kauno Kolegija / University of Applied Sciences
„Human-Space-Communication”
Galeriis Noorus
15.-31. oktoober
Galeriis Noorus avatakse homme, 14. oktoobril kl 17 Kauno Kolegija (Leedu) näitus „Human-Space-Communication”, mis tutvustab kõrgkooli kunstide valdkonda tervikuna.
Nüüdisaegse ühiskonna keerukas ja pidevas muutumises olev sotsiaal-majanduslik, kultuuriline ning vaimne areng ja uued suhtlusvahendid mõjutavad kunsti, disaini, teadust ning keskkonda ja sunnivad meid ühtlasi mõtlema inimeksistentsi arengu üle. Samuti mõjutavad loomisprotsessi märkimisväärselt kogemused, traditsioonid ja innovatsioon.
Ühendades oskusi ja loovust ning valides materjale ja tehnoloogiaid, sünnivad ainulaadsed kunstiteosed ja objektid. Teoste stiil ja vorm annavad emotsionaalse sõnumi edasi vaistlikult tajutavale ümbrusele. Kui kunstiteose vaatamine tekitab emotsioone, on omavaheline dialoog saavutatud. Näituse eesmärk on luua vaatajaga dialoog ja seda nautida.
Kauno Kolegija/University of Applied Sciences (Kaunase kolledž’i) kunstide teaduskonnas on võimalik õppida järgmistes valdkondades: disain, moedisain, konserveerimine ja restaureerimine, dekoratiivkunst ning kunstiharidus. Kauno Kolegija jaoks on oluline rahvusvaheliste suhete arendamine ning korraldatakse rahvusvahelisi konverentse, näituseid, sümpoosione jm. Lisainfo www.kaunokolegija.lt .
Kauno Kolegija on Tartu Kõrgema Kunstikooli Erasmus+ partnerkõrgkool. Galeriis Noorus avatav näitus on Kauno Kolegija ja Tartu Kõrgema Kunstikooli pikaajalise koostöö tulemus.
Tartu Kõrgema Kunstikooli galerii Noorus asub Tartus, Riia 11 ning on avatud T-L kl 11-18. Näituste külastamine on tasuta.

www.artcol.ee/galeriinoorus

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht