Kirjanduslinna resident Darran Anderson kõneleb vestlusõhtul Tartus äraeksimisest

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Neljapäeval, 24. mail algusega kell 18.00 toimub Tartu Kirjanduse Majas vestlusõhtu “Kuidas Tartus ära eksida? How To Get Lost in Tartu?”

UNESCO kirjanduslinna rahvusvahelise residentuuriprogrammi külaline, iiri kirjanik, ajakirjanik ja arhitektuuriasjatundja, menuteose “Imaginary Cities” autor Darran Anderson on nüüdseks veetnud Tartus juba mitu nädalat ning vestleb kirjandusteadlase ja tõlkija Ene-Reet Soovikuga linnadest, linnades uitamisest ja neisse ära eksimisest, linnade kogemise tulevikust ja paljust muust.

Kõik on lahkelt oodatud kuulama ja osalema. Sõltuvalt osalejate hulgast toimub vestlus kas Utoopia raamatupoes või Kirjanduse Maja saalis.

Möödunud aastal alguse saanud kirjanduslinna residentuuriprogramm on mõeldud kirjanikele ning eesti kirjanduse teistesse keeltesse tõlkijatele. See on üks olulisemaid ülemaailmse haardega algatusi Tartu kui UNESCO kirjanduslinna tegevuskavas, mis aitab avardada siinse kirjanduselu rahvusvahelist mõõdet ja luua uusi kultuurisidemeid ning ühtlasi pakub residentidele võimalust ammutada inspiratsiooni siinsest keskkonnast ja kultuurist. .

NB! Üritus on inglise keeles.
Külasta ka sündmuse Facebooki-lehte:
https://www.facebook.com/events/272279846663013/

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht