Meistrid Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

XXXIV Tallinna Vanalinna Päevade tunnuslause „Meistrid läbi sajandite“ järgi saab Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis 3. juunil kuulda ja näha mitmesuguseid teatri- ja muusikategevusega seotud meistreid, sissepääs muuseumi sel päeval tasuta. Tallinna Vanalinna Päevade raames saab aga ka teistel päevadel muuseumis kvaliteetaega veeta. 30. maist 6. juunini on sissepääs muuseumi kõigile soodushinnaga 2€, lastekaitsepäeval, 1. juunil aga alaealistele tasuta.
3. juunil, muuseumipäeval
12–17    Igal täistunnil kontsert „Bach ja Händel 330“. Muusika annab võimaluse ajas rännata sajandite taha, kuid ka helilooja võib kogemata meie sajandisse sattuda – selline on valgete juuniööde maagia. Ära imesta, kui Vanalinna Päevade ajal kohtad suuri heliloomingumeistreid meie “Muuseumipäeval”… see on Vanalinna Päevade puhul täiesti tavaline nähtus. Bach ja Händel vanas Tallinnas, Teatri- ja Muusikamuuseumis, muuseumipäeval, oma teoseid kuulamas? Miks mitte? Tule vaata ise.
15–17.30    Pilli- ja nukumeistrite töötoad muuseumi hoovis. Oodatud on nii lapsed kui ka täiskasvanud.
17   Teatri Marionett etendus „Kvartett“
18   Tantsutuuri lavastus „Kama“ muuseumi hoovis. KAMA on tantsulavastus noortele. Aga mitte ainult. Inimene on ikka inimene, oled sa siis noor või vana. Laval on 4 noort inimest – 2 tüdrukut ja 2 poissi. Neil on kama ja nad hakkavad seda sheerima. Koreograaf Renate Keerd. Pilet 9€.
4. juunil, kunsti- ja teatripäeval
11 ja 13 TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia tudengite lasteetendus „Pannkoogitort“.  See on lugu üheksast lapsest, kes sünnipäevapeol tulevad mõttele mängida Petsoni ja Finduse “Pannkoogitordi” lugu, mille käigus avastatakse kingituste ja sõprade tegelik väärtus. Lavastaja Liisu Krass. Pilet 3€.
5. juunil, muusikapäeval
14 kontsert “Kõlab klavessiin” on juba traditsiooniks kujunenud. Igal aastal kõlavad kokku nii barokne pill klavessiin kui ka säravate noorte muusikute energia. Kõlavad klavessiinilood läbi mitme sajandi.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht