TarSlämm ja TarSlämmi Suur Loovkirjutamine

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Septembris alustab uut hooaega Tartus toimuv TarSlämm, mis on luuleõhtute sari, kus kirjanduslikule atmosfäärile lisab kaasakiskuvust mänguline võistlusmoment. 3 minuti jooksul kannavad esinejad ette oma originaalloomingut, mida publikul ja žüriil on võimalik kohapeal punkte andes tunnustada.

TarSlämmi pikaaegne korraldaja Jaan „Luulur“ Malin on korraldamise teatepulga edasi andnud ning nüüdsest korraldab TarSlämme Sirel Heinloo. Uuel hooajal võõrustab luuleõhtuid äsja tegutsema asunud veini-ja kunstiresto Vilde ja Vine (endine Vilde pubi) ning esimene TarSlämmi võistlus peetakse maha 19. oktoobril kell 19:00, külalisesinejaks luuletaja fs.

14. septembril kell 19:00 toimub aga Vildes ja Vines esimest korda TarSlämmi Suur Loovkirjutamine. Kõik oma urgudesse kaevunud kirjanikud ja salajased kirjutajad on oodatud osa saama ühisest kirjutamismaratonist, mida juhendab Tartu linnakirjanik Kristiina Ehin. TarSlämmi suure kooskirjutamise eesmärk on hakata vastu kirjanike üksiklusele ja tuulutada üheskoos oma märkmikke, et leida üles vanad ja uued kirjutamisteemad, mis saavad teistsuguses kirjutamiskontekstis hoogu juurde või inspireerivad hoopis julgelt uut ja puhast lehekülge ette keerama.

Kirjutamine, muuseas, on tihtipeale vastuhakk, on Kristiina öelnud ühes oma loengus. Nii võib luuletades vastu hakata ebaõiglusele, normaalsusele, eelkäijatele, laisale riimile või hoopis elu mõttetusele. Tuleme kokku ja katsume järele, kustsuunast seekord vastu peab hakkama.

Kirjutamisõhtu on kõigile tasuta. Registreerimine ja lisainfo: tarslamm@gmail.com
Kui soovid TarSlämmil esinejana osaleda, kirjuta samuti: tarslamm@gmail.com

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht