Tartu Kõrgema Kunstikooli lõputööd Nooruse galeriis

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

TKK_Lend 2016Lõputööde kaitsmised – 7.-14. juuni
Lõputööde näitus galeriis Noorus – 7. juuni-16. juuli
Lõputööde näitus Raekoja platsil – 10.-30. juuni

Tartu Kõrgem Kunstikool esitleb LEND 2016 lõputöid! 7.–14. juuni toimuvad Tartu Kõrgema Kunstikooli (TKK) lõputööde avalikud kaitsmised ning avatakse näitus „LEND 2016“. Galerii Nooruse kolmel korrusel saab näha kolme valdkonna lõputöid: konserveerimine/restaureerimine, disain ja kunstid.

Lõputööd toovad igal aastal galerii Nooruse seinte vahele kokku mitmekesise ja põneva väljapaneku kõrgkooli lõpetavate restauraatorite, disainerite ja kunstnike töödest. Lõputöid hindavad ekspertidest koosnevad komisjonid ning igas komisjonis on ka vähemalt üks rahvusvaheline ekspert. Peamiselt toimuvad kaitsmised galeriis Noorus, kuid lõputöid saab näha ka Tartu Raekoja platsil, Tartu Linnaraamatukogus jm. Kaitsmiste täpne ajakava ja asukohad: www.artcol.ee/loputood-2016.

Lõputööde näituse „Lend 2016″ kuraator on Pille Johanson (TKK maalingute osakond). Meeskond: Henri Viljarand (galerii Noorus, TKK mööbliosakond), Rihhard Krüüner (TKK meedia- ja reklaamikunsti osakond), Malle Raet (TKK maalingute osakonna vilistlane) ja Reet Pulk-Piatkowska (galerii Noorus galerist).

Lõputööde näitus on galeriis Noorus avatud 16. juulini. Tartu Raekoja platsil on väljapanek avatud 10.-30. juuni.

Lõputööde näitus on abiks erialavaliku tegemisel ka tulevastele üliõpilastele, sest „LEND 2016“ tutvustab kõiki erialasid, mida Tartu Kõrgemas Kunstikoolis õppida saab. Elektroonilisi sisseastumisavaldusi võetakse vastu 27. juunini veebilehel www.artcol.ee/sisseastujale/elektroonilineavaldus .

Galerii Noorus asub Tartus, Riia 11. Galerii on avatud T-L 11-18. Näituste külastamine on tasuta.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht