Tartu Kõrgema Kunstikooli meedia- ja reklaamikunsti osakond esitleb näitusel graafilise disaini paremikku

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Tartu Kõrgema Kunstikooli meedia- ja reklaamikunsti osakond avab reedel, 25. septembril kell 17 galeriis Noorus näituse “Vahepeatus”, mis esindab osakonna viimase nelja aasta graafilise disaini paremikku. Eksponeeritud on illustratsioonid, plakatid, tüpograafia ja graafiline identiteet. Tööde autoriteks on osakonna kõigi nelja kursuse tudengid.
“Meie eksistentsiaalset kultuuriruumi mõjutavad sotsiaalsed ja majanduslikud protsessid ning nendega kaasnevad progressid, mille kogemise ja tunnetamise võtmeks on haridus.
Peame Tartu Kõrgemat Kunstikooli kooliks, kus nende põhimõtete, veendumuste ja ideaalide kogum on koondunud meedia- ja reklaamikunsti osakonda. Osakonna teeb erakordseks ja tugevaks disaini ja uue meedia kooslus, samuti kiire tehnilise materiaalse baasi areng ning klassikaliste distsipliinide nagu joonistamine, graafika, maal, skulptuur au sees hoidmine ja õpetamine.
Kas paigalseis on tegevuseta olek, seisak, peatumine või tagasiminek? Ei saa nõustuda ühegi väitega nendest, sest kunstikultuuris on paigalseis täiuslikkuse sünonüüm – see võib tähendada aja aega, analüüsimise aega, näitusetegemise aega, õppimise aega või valmistuda liikumise ajaks.”
Näitust kureeris ja kujundas meedia- ja reklaamikunsti osakonna IV kursus ning juhendas osakonna juhataja Jaanus Eensalu. Oktoobri lõpus rändab näitus disainifestivalile Riiga.
Näitus “Vahepeatus” on galeriis Noorus publikule avatud juba kolmapäevast, 23. septembrist.

Näitus VAHEPEATUS
23. september – 10. oktoober
Avamine 25. sept kell 17.00
Galeriis Noorus

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht