UUS AKVARELL 2016 Uue Kunsti Muuseumis

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
 Ülle Kuldkepp

Ülle Kuldkepp

UUS AKVARELL 2016
PÄRNU UUE KUNSTI MUUSEUMIS
22.oktoober-27.november 2016
avamine 21.oktoobril kell 17.00

Iga uus ettevõetud akvarellipaberi leht tähendab looja jaoks uue idee sündi ja lubab selle teokssaamist. Ja kui loojateks on kunstiharidusega noored akvarellihuvilised, kelle akvarellide mapp ei ole veel väga kaalukas ja osavõtt arvukatest soliidsetest näitustest seisab veel ees, siis on sõna „uus“ kasutamine käesoleva näituse nimetuses kindlasti õigustatud.
Siinse ja samuti varasemate näituste korraldamise eesmärk on tutvustada ja julgustada noori, kes on oma kunstnikutee alguses, avastama akvarellmaali rikkalikke võlusid. Näitused annavad võimaluse näha oma kaaslaste saavutusi, saada uusi ideid ja võrrelda neid enda omadega, ühtlasi leida kinnitust oma valiku õigsusele või hoopis uuele teeotsale juhatada. Näitusele on kutsutud Eesti Akvarellistide Ühenduse uuemad liikmed ja lootustäratavad kunstiharidust saanud noored, kes selle põneva maalitehnika tundmaõppimisega soovivad süvitsi edasi minna.

Osalevad: Kadri Bormeister, Eve Ermann, Elize Hiiop, Kärt Karjatse, Eleny Kasemets, Jaan Kirsch, Maria Kondimäe, Ülle Kuldkepp, Pille Laub, Raina Lillepõld, Kerstin Rei, Merje Rääbis, Külli Tael, TAKINADA, Liisi Tani, Zhanna Toht, Maria Tšerva, Diana Yanson.

Näituse kuraatorid: Elize Hiiop ja Rein Mägar

Uue Kunsti Muuseum
Esplanaadi 10, Pärnu
www.mona.ee
tel: 4430772
avatud iga päev 9-19.00

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht