Veljo Tormise Virtuaalkeskuse kujunduskonkurss

Veljo Tormise Kultuuriselts MTÜ kuulutab välja kujunduskonkursi, mille eesmärgiks on luua peatselt valmivale Veljo Tormise Virtuaalkeskusele tänapäevane visuaalne identiteet.

Käesoleval aastal tähistavad kogu maailma koorimuusika sõbrad Veljo Tormise 90. juubeliaastat, mille puhul avatakse 7. augustil muusikahuvilistele, –kuulajatele ja koorilauljatele suunatud Veljo Tormise Virtuaalkeskus. Internetipõhine keskus saab olema peamine infokanal helilooja loomingu ja tegevusega seotud info vahendamiseks. Laiaulatusliku infobaasi eesmärk on tagada Veljo Tormise loomingupärandi kättesaadavus, säilitamine, levimine ning rahvusvahelise tuntuse edendamine.

Logo ja ideekirjelduse esitamise tähtaeg on 10. mai 2020. Konkursi võitja saab auhinnaks 500 eurot. Ideekirjeldus ja visualiseering teemaga „Kujunduskonkurss“ tuleb saata e-posti aadressile iti@veljotormis.com hiljemalt 10. mail kell 17:00.
Valiku esitatud tööde hulgast teeb Veljo Tormise Kultuuriselts MTÜ poolt moodustatud komisjon. Kujunduskonkursi tingimused on Veljo Tormise Kultuuriselts MTÜ kodulehel
http://www.tormis.ee/wordpress, kus 18. mail avaldatakse ka konkursi võitja.

Veljo Tormise Virtuaalkeskuse arendamist ja valmimist on tänaseks toetanud EAÜ, KULKA, Digikultuuriaasta 2020 ja Kuusalu vald.

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht