Voronja galerii XIII korternäitusel esitletakse Supilinna naiskunstnike loomingut

Fragment Kairo maalist Vaade nukugaKolmapäeval, 19. aprillil kell 18, avatakse Tartus, Supilinnas, Lepiku 3-1A näitus „Naised Supilinnas“, kus eksponeeritakse kümne Supilinnas elava naiskunstniku teoseid.

Näitus avatakse Supilinna päevade raames, Lepiku tänaval, kui Voronja galeriiks muutub Gea, Pääsu ning kass Sissimardi kodu, kes on Supilinnas elanud napilt aasta. Sama majaga seob Gead aga pikem ajalugu, sest väikest katusekorterit üüris ta selles majas juba aastail 2008-2009 ja kuigi vahepeal viis elu ta Karlovasse, kippus sest ajast alates süda alati Lepiku tänavale tagasi. „Hommikukohv päikeselisel verandal, kass põlvil nurrumas, vaikne agulimiljöö, linnulaul, vaade õiterohkele aiale ja ümbritsevaile värvilistele Supilinna majadele- see on täpselt see, mida elult tahta,“ selgitab Gea ise elukoha valikut. Veel remontimata korteri seintele sobib eklektiline Supilinna naiskunstnike ühisnäitus hästi ja eriti veel seetõttu, et Gea on feminist ja peab oluliseks naiste rolli igal elualal!

Näitusel osalevad kunstnikud Kairo, Tea Lemberpuu, Marin Laes, Gabriela Liivamägi, Marge Nelk, Merca, Kristiina Põllu, Kärt Rebane, Mari-Ann Remmel ja Kristina Viin.
Rohkem infot näitusel osalevate kunstnike kohta: http://voronjagalerii.blogspot.com.ee/2017/04/xiii-naitus-naised-supilinnas.html

Näitus on avatud kolmel päeval:
19. aprill, kell 18-21
22. aprill, kell 12-17
23. aprill, kell 12-17

Näituse avamise päeval, kell 19 toimub koostöös Eesti Kirjanduse Seltsi, UNESCO Kirjanduslinnaga Tartu ja Kultuurikorraldusega, luule kodu-salong vol 7, kus oma loomingut esitab Contra.

Rohkem infot korternäituste kohta:
Kaili Kask ja Raul Oreskin
Voronja galeristid
58844909
voronjagalerii.blogspot.com.ee
facebook.com/voronjagalerii

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht