Hedvig Lätt 12. I 1972 – 5. XII 2019

Pärast äkitselt ilmnenud rasket haigust lahkus Klassikaraadio pikaaegne kaastöötaja Hedvig Lätt.

Hedvig Lätt, kõrgharidusega muusikapedagoog, alustas Eesti Raadio Tartu stuudios tööd 1997. aasta juulis – nii on lugeda tema ERRi tänukirjalt, mille ta sai 20 tööaasta täitumise puhul 2017. aastal.

Tartus armastatud ja tuntud raadiopersooni tänas Tartu linnavalitsus mitmel korral järjepideva ja professionaalse töö eest Tartu kultuurielu kajastamisel ning tunnustas teda 2013. aastal Tartu kultuurikandja aunimetusega.

2009. aastani oli Hedvig Lätt ERRi Tartu stuudio uudistetoimetaja ning seejärel Tartu II muusikakoolis muusikaloo ja solfedžo õpetaja. Nende tööde kõrval tegi ta regulaarselt intervjuusid Klassikaraadio programmi jaoks: varasematel aastatel saadetele „Täna kontserdisaalis“, „Uut meie fondis“, „Helikaja“ jt, viimasel ajal kajastas ta Tartu kultuurielu saates „Delta“.

Hedvig oli südamlik ja heatahtlik kolleeg, kes täitis alati oma lubadusi ja hoidis väsimatult kultuurielul silma peal. Hedvigit jäävad leinama 15aastane tütar, ema, isa ja elukaaslane. Hedvigi ärasaatmine on laupäeval, 14. XII kell 11 Tartu Pauluse kirikus.

Klassikaraadio

Eesti Rahvusringhääling

 

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht