Kultuurifestival SÄRIN hoiab Raplamaad ja seetõttu jääb sündmus sel aastal ära

Kultuurifestivali SÄRIN meeskond toob raske südamega kurva sõnumi – iga päevaga suurenevad koroonasse nakatunute arvud Eestis ning nakatujad ei ole enam inimesed kaugustes, vaid reaalne oht viiruse levikuks on kõrge. Vastutustundliku korraldajana on selge, et praegu sadu inimesi kokku tuua ei ole enam turvaline. Kaalusime hoolikalt kõiki variante kuni tajusime, et kaarti, millel oleks rahulik, pingevaba ja elamustest laetud festival, ei olegi enam laual. Riskida meie kõigi tervisega, et tingimata ikka korraldada, ei ole mõistlik! Seega tuleb ratsionaalselt olukorda hinnata ja seada inimeste tervis kindlalt esikohale.

Aeg on sündmuskorraldajatele väga keeruline, sest piiri lubatu ja lubamatu vahel võiks ju justkui erinevate nurkade alt vaadelda. Meie jaoks on hetkel aga selge, et kuna festivali külastaksid meie kooliõpilased, pered, lapsed, noored, pensionärid ja lisaks mitmed sajad inimesed üle kogu Eesti, siis ei oleks sündmus Raplamaale sellises mahus enam turvaline.

Kui me teeksime sündmuse kasvõi vähendatud kujul, oleks võimalus, et alustaksime Raplas uue koldega, liiga suur. Me hoiame südamest oma inimesi, oma külastajaid, meeskonda, artiste ja just selle tõttu jääb sel aastal sündmus ära. Vaata ka meie

Kultuurifestival SÄRIN on kohtumisrõõm ja ega tegelikult ei kujutakski SÄRINat ilma sõpru ja tuttavaid kallistamata ette! Meie programm oleks tõesti väga äge, aga see ei kaalu üles riski, et keegi võib sattuda eluohtlikku olukorda. Sügisilmad ei pruugi soosida ka välikontserte ning kõrgetasemeliste välilavade ehituseks läheks vaja kordades rohkem ressursse, kui meil hetkel pakkuda oleks.

Loodame, et mõistate.

Ressurssidest veel oluline aspekt – iga juba pileti ostnud inimene saab Ticketeri kaudu oma raha otse kontole tagasi. Selleks ei pea esitama sooviavaldust, see toimub lähimatel päevadel automaatselt.

Meil on südamest kahju kõikide ebameeldivuste pärast, mida meie otsus teile kaasa toob, aga see otsus ei too teile kaasa koroonat ja see on hetkel kõige tähtsam.

Meie tiim ei viska aga programmi nurka, vaid jätkab hoogsat tööd uue SÄRINa nimel – loodame, et uus aasta hoiab meid kõiki ning saame teieni tuua veel ägedama ja põnevama SÄRINa kui kunagi varem!

Olge hoitud ja kohtume uuel SÄRINal!

 

Kui sulle meeldis see postitus jaga seda oma sõpradega

[LoginRadius_Share]
 

Leia veel huvitavat lugemist

Värske Rõhk
Hea laps
LR
Keel ja kirjandus
Akadeemia
Kunstel
Muusika
Õpetajate leht
Täheke
TeaterMuusikaKino
Vikerkaar
Looming
Müürileht